Заробітна плата бухгалтера

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
ltvir
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 02 січня 2013, 14:11
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 1 раз

Повідомлення ltvir »

Я працюю бухгалтером в галузі освіти з багаторічним стажем. І нараховуючи заробітну плату вчителям, бібліотекарям, методистам постійно виникає питання: чому НАС БУХГАЛТЕРІВ ніхто (держава) не ціннить? В нас крім голої ставки від 6-10 тарифного розряду немає жодних обов'язкових видів доплат. З сьогоднішньою ситуації в державі, коли немає 100% забезпеченності в заробітній платі, забороняють застосовувати доплати, надбавки і премії, так  як всі ці виплати носять необов'язковий характер, за рахунок яких ми раніше мали можливість забезпечити себе в якійсь мірі.  Мало того, ще й кожен раз в керівництва необхідно все це "клянчити", а деколи ще й ділитися. Так, вчитель має високий т.р., різні види обов'язкових доплат, вислугу, престижність, а ми? Найбільше, що ми маємо то несем велику відповідальність за свою нелегку роботу, ще й масу перевірок з різних органів(прокуратури, СБУ, УБОЗ та ін.). Звичайно, можна все правильно робити, без помилок, але де ж там, в нас немає чітко визначеного законодавства. "Придумають" якийсь закон чи постанову, а на практиці купа питань, потім листи, редакції до нормативних документів, наприклад, Закон "ПРо здійснення державних закупівель"тільки в 2012 році редагувався 18 раз. І за всім цим треба слідкувати, ще й кожен по своєму трактує. Не легка наша справа. 
Я думаю нам треба об'єднуватися, писати колективні листи. От пишу все це, бо наболіло. А хто ж нас буде слухати, їм "на горі" до нас діла ніякого нема. Але, як кажуть, хто стукає - тому відчиняють....

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

ltvir, невдячна це справа: доводити верхам проблеми низів. Неврегульованість законодавства та нормативної бази відносно праці бухгалтерів , в тому числі і бухгалтерів без створення бухгалтерської служби давно турбує багатьох. Але напевно поки що до нас нікому немає діла. А в світлі останніх роз"яснень Мінсоцполітики багато головних бухгалтерів  в одній особі позбулись своїх підвищених окладів і перетворились із головних бухгалтерів в головних або провідних  спеціалістів і стали одержувати зарплатню нарівні  із звичайними спеціалістами. Неврегульовано все-від типових посадових інструкцій до розроблених сіток посадових окладів. На жаль.

Аватар користувача
Natty
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 25 лютого 2012, 00:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natty »

Бежать надо тем, кто может, из бюджетной бухгалтерии...

Аватар користувача
alk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 14 вересня 2012, 16:13
Регіон: Луганская Область
Звідки: Брянка

Повідомлення alk »

Было бы куда бежать, работы то нет

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

у кого есть возможность сменить работу на экономиста или финансиста

helena7040
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 лютого 2013, 15:27
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення helena7040 »

не  розумію на що нарікають і скаржаться бухгалтери, в нас в управлінні освіти бухгалтера а не вчителі  це білі люди щомісячно плюс 50% за напруженність та 25% премія і  плюс щоквартально премія в розмірі посадового окладу

mila571
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 02 січня 2013, 12:56
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Купьянского
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення mila571 »

helena7040, шикарно живёте! у нас такой дефицит бюджета, что даже главные бухгалтера по-собственному желанию в б/с ходят ежемесячно!!!  а надбавки мы еще в мае 2009 провели в небытье В 4- м квартале несколько лет подряд вообще не понимаешь чего на работу ходишь? копейки и те вовремя не платят. и я думаю, что таких очень много! и это наше "покращення"! а выхода нет, как и впрочем выбора работы......

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

helena7040, наверное у вас и штат такой какой и должен быть...

Sadylysenkova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 січня 2013, 14:51
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Акимовка

Повідомлення Sadylysenkova »

Целиком и полностью согласна!!!!Я работаю в школе-сад, и вообще непонятно к кому отношусь к ДНЗ или ЗНЗ. Имея штат из 42 чел. Я одна и то не называюсь даже глав бух-ом, а просто бухгалтером. Работаю на голом окладе. Не могу пойти в отпуск, потому, что некем заменить! Имея маленького ребенка,я не могу пойти на больничный и т.д. У нас не положено отдел кадров, поэтому обязанности выполняем мы с директором, и еще много чего такого, что не входит в мои прямые обязанности!!!!

-alex-
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2014, 16:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення -alex- »

та что говорить о бухгалтерах государственной службы? специалист без стажа получает=1218 оклад+ ранг(50-60 грн)+ если повезет, небольшая премия, ну, пусть процентов 30 даже, итого около 1300 на руки.

Knopo4ka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 березня 2014, 23:46
Регіон: New York
Звідки: New York

Повідомлення Knopo4ka »

Вы все правильно написали. Я гл. бухгалтер с/совета. В этом году недостаток финансирования. Моя з/пл 1281(оклад)+45(ранг)+10% премии. Вот и все. Это предел мечтаний! а у меня 2 высших образования. Затесалась в сельскую местность... Не ценит нас государство. Зато требования на главбуха АХ и ОХ... Как на президента.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А будет еще хуже. Даже эти доходы обесценились в 2 раза

Відповісти

Повернутись до “Різне”