Звіти для казначейства

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Виксена
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 31 березня 2014, 10:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Виксена »

Добрый день! Подскажите, обязательно ли сейчас сдавать в казначейство отчетность в электронном виде?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Да, обязательно.
Об этом сказано в п. 1.17 Порядка составления финансовой и бюджетной отчетности распорядителями и получателями бюджетных средств, утвержденного приказом Минфина от 24.01.2012 г. № 44.
" 1.17. Форми фінансової та бюджетної звітності подаються також на електронних носіях згідно з вимогами автоматизованої системи Казначейства України."

Виксена
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 31 березня 2014, 10:40
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Виксена »

А я годовой и последние месячные подавала только в бумажном варианте, никто с меня не требовал в электронном... :shock:

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Можно сказать что вам повезло, Вы ведь читали требования Порядка № 44

Відповісти

Повернутись до “Різне”