Стягнення аліментів

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Марина27
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 17 січня 2013, 10:31
Регіон: Житомирская область
Звідки: Житомирська область

Повідомлення Марина27 »

Підкажіть, чи потрібно утримувати аліменти з вихідної допомоги працівника  при звільнені?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

Марина27, вам потрібно звернутись до :
П О С Т А Н О В А
від 26 лютого 1993 р. N 146
Київ
Про перелік видів доходів,
які враховуються при визначенні розміру аліментів
на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб там в п.12 сказано:
12. Утримання аліментів не провадиться з: 1) вихідної допомоги при звільненні і сум неоподаткованого
розміру матеріальної допомоги;

RADANEG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 30 березня 2013, 17:31
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення RADANEG »

Які податки треба віднімати від суми нарахованого доходу при утриманні аліментів?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

RADANEG, 
http://yak-prosto.com/yak-utrimuvati-al ... -zarplati/
після утримання ПДФО і ЄСВ.

Marina3456
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 грудня 2018, 09:04
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Marina3456 »

Добрий ранок!

Підкажіть, будь ласка, в 1ДФ аліменти відображати по-старому, ніяких змін в зазначенні отримувача, якщо перераховуємо на ДВС?

Anna_N
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 23 січня 2018, 15:06
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Anna_N »

Доброго дня! 
а з суми відшкодування за невикористану відпустку стягуються аліменти? Це ж не вихідна допомога?
І який порядок повернення виконавчого листа в ВДВС - у працівника був борг за минулі роки і ми утримували з нього 50% - 25% на сплату боргу і 25% на поточні виплати.
На час звільнення у нього є залишок не виплаченого боргу - чи потрібно якось інформувати ВДВС чи надавати довідку з цього приводу? :66:
Знайшла таке:
12. Утримання аліментів не провадиться з:

    1) вихідної допомоги при звільненні  і  сум  неоподаткованого
розміру матеріальної допомоги;

    2)  компенсації працівникові за невикористану відпустку, крім
випадків,  коли  особа  при  звільненні  одержує  компенсацію   за
відпустку,  не  використану  протягом  кількох років; { Підпункт 2
пункту  12  в  редакції  Постанови  КМ  N  135  


Тобто, якщо у нього лише 8 днів компенсації, то з неї аліменти не утримуються?

Відповісти

Повернутись до “Різне”