кредиторська заборгованість 2013

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Аватар користувача
кета
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 грудня 2013, 18:46
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення кета »

Шановні бухгалтери у мене виникла така проблема: за 2013р. виникла кредиторка(проведені спортивні заходи), казначейство заставило зняти зобов'язання, мотивуючи тим що ми отримувачі коштів. В 2014р. не беруть реєструвати, заставляють переробити заходи за січень, кредиторка в головній стоїть. в 7-ке не показана. Що робити?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну а что ж вы хотите - вы ж сами ее сняли. Теперь у вас нет кредиторки. Надо думать, как выходить из ситуации по-другому

Аватар користувача
IRENE
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 10:44
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Подякували: 1 раз

Повідомлення IRENE »

кета, вы одержувач бюджетных средств и работаете по плану використання?

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

кета, що означає "казначейство заставило зняти" ? Казначейство - не приватне підприємство і діє на підставі нормативних документів.Як одержувач коштів - ви завершуєте свої зобов"язання в кінці року. Заборгованість одержувачі в кінці року не визначають.

семен_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 06 грудня 2013, 10:08
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення семен_ubr »

IRENE, да одержувачі по плану використання

Aleksii
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 січня 2014, 18:26
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Aleksii »

если есть документальное свидетельство что кредиторка была зарегистрирована в казначействе а потом снята - надо писать претензию и бороться. Потому как можно подвести под превышение полномочий. Последующая оплата такой кредиторки может быть квалифицирован как ущерб.
Стаття 48 БКУ. Взяття бюджетних зобов'язань 4. Зобов'язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов'язаннями (крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті) і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов'язань не здійснюються. 

Аватар користувача
IRENE
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 187
З нами з: 19 травня 2011, 10:44
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Подякували: 1 раз

Повідомлення IRENE »

кета, после доведения вам, как одержувачу, годовых бюджетных назначений планируйте погашение кредиторки. Ничего страшного тут нет, мои одержувачи так каждый год делают.  Годовую Ф7 согласно Инструкции №44 сдают пустую, в январе (феврале) перерегистрируют кредиторку, в Плане використання отдельной строкой прописывают "Погашение кредиторской задолженности на 01.01.20..."

Ну Инструкция так составлена, не совсем корректно по отношению именно к одержувачам, потому и имеем расхождения показателей Главной книги с ф.7.

Відповісти

Повернутись до “Різне”