Додаток 19

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
ПДЮТ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 24 березня 2014, 16:50

Повідомлення ПДЮТ »

Останнім часом головний розпорядник коштів вимагає щоб фінансові зобов'язання із заробітної плати ми реєстрували в Казначействі до 25 числа. Сталося так, що після реєстрації наш співробітник надав лікарняний лист і ми зробили перерахунок в межах місяця, фінансові зобов'язання зменшились тому, що лікарняний по догляду сплачується за рахунок Фонду соціального страхування, але зняти зайво зареєєстроване до кінця місяця ми не встигли. Чи можливо, в такому разі, суму з минусом відобразити в Додатку 19 в графі "Кредиторська заборгованість за бюджетними зобов'язаннями, не взятими на облік органами Казначейства", щоб в квартальному звіті не викривляти фактичні видатки по заробітній платі?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Порядком 309 не передбачена вимога щодо реєстрації ФЗ в останній день місяця протягом бюджетного року. Також у Положенні про організацію бухгалтерського обліку і звітності виконання державного та місцевих бюджетів в органах ДКСУ, затвердженому наказом Держказначейства від 28.11.2000 №119 не передбачено право корегування облікових показників казначейства для формування місячної та квартальної звітності. В результаті створюється ситуація з невідповідності заборгованості за даними обліку казначейства та у розпорядника коштів
Тому більш доцільніше буде у Додатку 19 у рядку 012 «Допомога по тимчасовій непрацездатності, вагітності і пологах, на поховання» навести показники на звітну дату по дебету в сумі залишку рахунку 651, по кредиту – залишку рахунку 661.
Також в пояснювальній записці слід надати опис причин розбіжностей форми 7 з даними залишку рахунку 9413, 9414 «Зареєстровані ФЗ».

Відповісти

Повернутись до “Різне”