повернення част.коштів в держ.бюджет за вилуч.дорог.метали

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
everything_is_ok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 05 вересня 2014, 12:24
Контактна інформація:

Повідомлення everything_is_ok »

Добрий день! Підскажіть, буль-ласка, в наступній ситуації.
В 2012 році спеціалізована організація вилучила зі зданого нами обладнання дорогоцінні метали: срібло - 7,88гр та золото - 0,15гр.
В жовтні цього року вона перерахувала кошти за ці дорогоцінні метали на суму 10,26грн на наш дохідний рахунок спец.фонду. Згідно БК ми повинні 80%золота та 50%срібла повернути до держ.бюджету. Але ціни окремо за срібло та золото організація нам сказати не може, ссилаючись на те, що до них ще не прийшов тех.паспорт від вищестоящої організації, і може прийти через 1-2 роки. Що робити в такій ситуації, адже на частину цих коштів, які б мали залишитись на наші потреби, потрібно робити довідку. Можливо краще відправити до бюджету всі 100%?

Добавлено (31.10.2014, 14:51)
---------------------------------------------
Невже ніхто не зіштовхувався з цим питанням?

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 526
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

everything_is_ok, зіштовхувались, і саме так і зробили. Вищестояча організація сказала, що робити зміни до кошторису  вийде дорожче за суму коштів, які належаться Вам після перерахування  сум за дорогоцінні метали(ціна паперу, транспортні видатки, щоб те все доставити до столиці і назад). Правда, в наших документах на оприходування лому було розписано по сумах. Отож ми  потрібні суми по відсотках спрямували на спецрахунок Держбюджету, куди такі кошти потрібно перераховувати, а залишок-в дохід Держбюджету. Якщо цього не зробите, то за 2014 рік  треба буде  суми окремо вказувати в ф.4-1 , та у податковому звіті про використання коштів неприбуткових організацій.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Если у вас госбюджет - то в этом году все в доход бюджета.

відповідно до пункту 10 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» у 2014 році до доходів належать надходження, визначені частиною другою статті 29 Бюджетного кодексу України, а також, зокрема, надходження від реалізації обладнання та устаткування, що перебувають на балансі органів державної влади, які використовують кошти державного бюджету.

Відповісти

Повернутись до “Різне”