депозит в бюджетній установі

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
nnataliya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 грудня 2015, 20:04
Регіон: Николаевская область

Повідомлення nnataliya »

Добрий день! Чи може бюджетна організація покрасти кошти (власні надходження ) на депозит?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Дивлячись яка


П.С. Опечатка конечно у вас прям по Фрейду  :36:
покрасти

nnataliya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 25 грудня 2015, 20:04
Регіон: Николаевская область

Повідомлення nnataliya »

ой, это нужно было так написать :57: . 
Департамент, органы местного самоуправления

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

9. Створення позабюджетних фондів органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та іншими бюджетними установами не допускається. Відкриття позабюджетних рахунків для розміщення бюджетних коштів (включаючи власні надходження бюджетних установ) органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та іншими бюджетними установами забороняється, крім випадків, передбачених частиною восьмою статті 16 та частиною другою статті 78 цього Кодексу, а також крім розміщення закордонними дипломатичними установами України бюджетних коштів на поточних рахунках іноземних банків, розміщення на поточних рахунках у банках державного сектору власних надходжень державних і комунальних вищих навчальних закладів, наукових установ та закладів культури, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та розміщення вищими і професійно-технічними навчальними закладами на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, якщо таким закладам законом надано відповідне право.

 

 Стаття 13. Складові частини бюджету

(Кодекс бюджетний,  ВР України, від 08.07.2010,  № 2456-VI "Бюджетний кодекс України")

Любов82
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 05 березня 2015, 09:50
Подякували: 2 рази

Повідомлення Любов82 »

Підкажіть, будь -ласка, проводки по розміщенню депозиту. Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Різне”