Пояснююча до місячної звітності в казначейство

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

Добрий день. Підкажіть будь-ласка чи обов"язково писати пояснюючу записку до місячної звітності в казначейство, зокрема до форми 7 (звіт про заборгованість установи)

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Пояснюючу записку подають до квартальної та річної звітності. Така вимога передбачена у Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженому наказом Мінфіна від 24.01.2012 N 44. Зокрема, у п.п. 2.6.1 Порядку.

Але, п. 1.13. цього Порядку дозволяє головним розпорядникам коштів державного або місцевих бюджетів установлювати для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що належать до сфери їх управління, додаткові довідки до пояснювальної записки та отримувати від них додаткову інформацію відповідно до законодавства України.

У разі потреби головні розпорядники коштів державного або місцевих бюджетів можуть установлювати для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, уключених у свою мережу, додаткові довідки до пояснювальної записки та отримувати від них додаткову інформацію відповідно до законодавства України щодо виконання бюджетних програм, за якими вони включені у мережу.

Тому не виключаю, що на підставі цієї норми Порядку розпорядників бюджетних коштів “просять” надавати до місячної звітності довідкову інформацію.

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

Зрозуміла.Щиро вдячна за відповідь. Але пояснюючу вимагає казначейство до місячної звітності.
Востаннє редагувалось 26 червня 2014, 11:15 користувачем KSENIJA, всього редагувалось 1 раз.

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

Пояснюючу вимагають не розпорядники коштів , а казначейство поставило умову - без пояснюючої записки місячну звітність не приймають. В наказі 44 чітко визначено що додаток 15 подається лише в квартальній та річній звітності.

Відповісти

Повернутись до “Різне”