Відшкодування комунальних послуг орендарями

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Ксенія Ф
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 липня 2016, 12:26
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ксенія Ф »

Відповідно до якого нормативного документа розрахунок електроенергії здійснюється відповідно до займаної площі, а водопостачання відповідно до кількості працівників?

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Ксенія Ф писав:Відповідно до якого нормативного документа розрахунок електроенергії здійснюється відповідно до займаної площі, а водопостачання відповідно до кількості працівників?
Доброго дня!
Згідно з п.11 Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затверджена постановою КМУ від 04.10.95 р. № 786 витрати на утримання нерухомого майна, зданого в оренду одночасно кільком підприємствам, організаціям, і прибудинкової території, розподіляються між ними залежно від наявності, кількості, потужності, часу роботи електроприладів, систем тепло- і водопостачання, каналізації за спеціальними рахунками, а в неподільній частині - пропорційно розміру займаної підприємствами, організаціями загальної площі.
Також, відповідно до п.1.1. Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, затвердженого наказом Фонду держмайна від 23.08.2000 р. № 1774 крім пропорційно займаної площі, Договір може передбачати й інші критерії розподілу і оплати спожитих послуг, один з яких обирається  за  взаємною згодою  сторін, а саме: пропорційно кількості користувачів; за кількістю джерел електрообладнання.  
У разі відсутності лічильників  з  обліку  спожитих  послуг  окремим споживачем або з інших поважних причин застосовується критерій - пропорційно до займаної площі.

Ксенія Ф
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 липня 2016, 12:26
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ксенія Ф »

Владислав Станкус, дякую!

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Ксенія Ф писав:Владислав Станкус,  дякую!
Завжди радий допомогти!

LarenA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 липня 2016, 12:52
Регіон: Запорожская область

Повідомлення LarenA »

Добрый день, я начинающий бухгалтер, подскажите пож-та, арендатору необходимо начислить пеню за просрочку оплаты аренды и возмещения оплаты по коммунальным платежам, какими проводками необходимо отразить в учете? на предприятии ранее отображали начисление Дт364-Кт711, а потом после того как арендатор оплачивал пеню, делали проводку Дт 364-Кт642 (корректировали, если начисление и оплата проводилась в один месяц) либо если оплата проводилась в другом месяце, чем начисление , то делали переброску с 711 на 642. Пеню после поступления сразу перечисляли в бюджет. Читала на форуме, что необходимо сразу делать начисление на 642 счет, правильно ли будет при этом, что начисленная пеня, если арендатор не оплатит месяц в месяц будет зависать как не перечисленная в бюджет. Спасибо

Відповісти

Повернутись до “Різне”