можно ли работать родственникам бухгалтерами в одном заведении....

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Sentiabrina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 липня 2016, 19:10
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Sentiabrina »

В школе открыли ещё одно место бухгалтера. главный бухгалтер советует свою свекровь... законно ли это? я слышала что родственникам работать на одинаковых должностях нельзя. спасибо за ответы за ранее ))))

Etana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 08 вересня 2016, 13:07
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Etana »

Основним законодавчим актом, що регулює трудові правовідносини, є КЗпП. Відповідно до частини першої статті 251 КЗпП власник вправі запроваджувати обмеження щодо спільної роботи на одному і тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими родичами чи свояками (батьки, подружжя, брати, сестри, діти, а також батьки, брати, сестри і діти подружжя), якщо у зв'язку з виконанням трудових обов'язків вони безпосередньо підпорядковані або підконтрольні один одному.
Відповідно до ч.1 ст. 27 ЗУ «Про запобігання корупції» особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняні до них особи (тобто ті хто подають «антикорупційну декларацію»), не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.
Виходячи з аналізу інших нормативних документів, передбачені законодавством обмеження спільної роботи родичів стосуються виключно посад безпосередньої підпорядкованості, підконтрольності або підлеглості.

Відповісти

Повернутись до “Різне”