Путівка до дитячого оздоровчого закладу

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

Доброго дня! Співробітниця відправляла одну дитину в дитячий оздоровчий заклад. Проте фінансування проводив не соцстрах.І отримувала вона її не у фонді соцстраху. Як вона говорить, ця путівка була видана як дитині військовослужбовця (не знаю точно, чи приймає він участь в АТО). Тепер вона хоче взяти путівку вже соцстрахівську для цієї дитини. Чи має вона на неї право? Знаю, що дитина має право на 1 путівка в 1 календарний рік. Проте тут різне фінансування...

Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

Спасибо, что ответили. Но они говорят только одно: ребенок имеет право поехать в лагерь только один раз в календарный год. И на то, кто финансировал эту путевку, внимание не обащают.

Трохименко Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 226
З нами з: 03 лютого 2014, 07:54
Регіон: Харків
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Трохименко Людмила »

Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого закладу оздоровлення (п. 3.10 Порядку № 17).
Путівку для такої дитини має право взяти батько (мати) дитини за основним місцем роботи.
Працівник, щоб отримати путівку до ДЗО, повинен подати до комісії (уповноваженому) із соціального страхування відповідну заяву. У ній слід зазначити вік дитини.
Рішення про виділення працівникам путівок до ДЗО, які фінансуються ФТВП, приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування.
Отже, якщо саме так проведено видачу путівки на дитину до ДЗО цій застрахованій особі у календарному році, то вдруге протягом цього року вона вже не може отримати таку путівку.

Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

В тому і проблема, що першу путівку для дитини вона брала не в нас. І видавав їй її не соцстрах. Путівка була дана як дитині, яка перебуває на диспансерному обліку. Тобто фінансував цю путівку не соцстрах.

Julia_V
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2014, 09:40

Повідомлення Julia_V »

Вже точно знаю відповідь на своє ж запитання: не дивлячись на те, що путівка була не соцстрахівська, на другу вже соцстрахівську путівку дитина вже права не має. Дякую всім, хто відгукнувся!

Відповісти

Повернутись до “Різне”