Групи власних надходжень

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Ol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 23 березня 2011, 19:23
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов

Повідомлення Ol »

До якої групи та якої підгрупи слід віднести страхове вдшкодування (нам заплатила страхова винуватця ДТП) і на що ті кошти можна використати?

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Ol писав:До якої групи та якої підгрупи слід віднести страхове вдшкодування (нам заплатила страхова винуватця ДТП) і на що ті кошти можна використати?
Доброго дня!
Вважаю, що такі надходження слід віднести до другої групи підгрупа 2 - кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб.
Такі кошти слід витратити на виконання відповідних цільових заходів, в Вашому випадку на ремонт автомобіля.

sova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 травня 2015, 11:48
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення sova »

Допоможіть, будь ласка. Кошти на ремонт авто після ДТП страхова відшкодувала нам на рахунок, спец.фонд ознака доходу 25010200. Чи можу я ці кошти витратити на ремонт цього ж автомобіля (КЕКВ 2240) і на ремонт інших авто, а запчастини для ремонту битої машини придбати за кошти загального фонду. Чи ці кошти витрачати тільки на биту машину. Головне щоб кошти витратились на ремонт автомобілів? Кошти на ремонт і техобсл. авто до  200,0 тис. грн. ми використали, ці кошти нам дуже потрібні на ремонт автомобілів до кінця року.

Відповісти

Повернутись до “Різне”