Відокремлена бухгалтерія

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
ChaRivne
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 вересня 2018, 11:19
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ChaRivne »

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, в наступних питаннях.
З липня 2018р. школа перейшла на самостійне ведення обліку (відокремились від централізованої бухгалтерії управління освіти). Залишки по рахунках вказані в передавальному акті - аналітичним рахункам присвоєно п'яті цифри - 0,1,2,3. В самому акті не вказано, що вони означають. Із усних пояснень зрозуміла, що "0" - державний і місцевий бюджет, "2" - від власних надходжень по спецрахунку, "3" - безкоштовне отримання. По "1" - сказали, що це отримані по "сьомому фонду" - що це таке і як мені перенести залишки з цього акту.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

0 - Загальний фонд
1 - спецфонд інші кошти ( це форма 4-3)
2 - форма 4,1
3 - форма 4,2

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

Підскажіть, будь ласка!!! Селищна рада є гол. розпорядником коштів. При ній створено відділ освіти селищної ради, проте фінансування закладів освіти проводиться відділом фінансового обліку та звітності селищної ради. Директора навчальних закладів надають накази про різного роду стимулювання ( Н-д: підвищення відсотків за престижність - гроші в кошторисі передбачені). Чи потрібно візувати ці накази селищним головою, чи директора мають писати відношення на ім'я селищного голови з проханням дозволити??? чи напряму виконувати накази директорів??? ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!!

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Natalija13 писав:Підскажіть, будь ласка!!! Селищна рада є гол. розпорядником коштів. При ній створено відділ освіти селищної ради, проте фінансування закладів освіти проводиться відділом фінансового обліку та звітності селищної ради. Директора навчальних закладів надають накази про різного роду стимулювання ( Н-д: підвищення відсотків за престижність - гроші в кошторисі передбачені). Чи потрібно візувати ці накази селищним головою, чи директора мають писати відношення на ім'я селищного голови з проханням дозволити??? чи напряму виконувати накази директорів??? ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА!!!!
При чому одні ревізори були-говорять не треба, прийшли другі - треба. Тому ми робимо так: Наказ директора або завідуючого дублюємо розпорядженням сільського голови, тоді не підкопаються. Можна навіть одною датою. Хай беруть що їм потрібно. А так раніше вистачало що на керівників - розпорядження голови, а на всіх інших - керівник  установи наказом на своїх працівників.

Відповісти

Повернутись до “Різне”