Безкоштовна передача сайта

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 271
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

Добрий день. Бюджетній установі фірма безкоштовно розробила і передала майнові права на сайт. Як оформити це документально?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

10. У разі безоплатного отримання об'єкта нематеріальних активів від фізичних та юридичних осіб (крім суб'єктів державного сектору) первісна вартість такого об'єкта дорівнює його справедливій вартості на дату отримання з урахуванням витрат, які безпосередньо пов'язані з приведенням нематеріального активу у стан, придатний до використання за призначенням, та витрат, передбачених пунктом 6 цього розділу. 

Первісною вартістю нематеріальних активів, отриманих безоплатно від фізичних та юридичних осіб (крім суб'єктів державного сектору), може бути вартість, щодо якої є достовірна інформація, зокрема згідно з відповідними первинними документами, з урахуванням витрат, передбачених пунктом 6 цього розділу. (пункт 10 розділу ІІ доповнено новим абзацом другим згідно з  наказом Міністерства фінансів України від 25.09.2015 р. N 840,  у зв'язку з цим абзаци другий - шостий  вважати відповідно абзацами третім - сьомим) Отримання суб'єктами державного сектору нематеріальних активів як гуманітарної допомоги проводиться відповідно до Закону України "Про гуманітарну допомогу", інших нормативно-правових актів. Абзац четвертий пункту 10 розділу ІІ виключено (згідно з наказом Міністерства  фінансів України від 25.09.2015 р. N 840,  у зв'язку з цим абзаци п'ятий - сьомий  вважати відповідно абзацами четвертим - шостим) 

Нематеріальні активи, отримані безоплатно у вигляді безповоротної допомоги, дарунка, приймаються комісією, створеною наказом керівника суб'єкта державного сектору, до складу якої обов'язково входить працівник бухгалтерської служби. (абзац четвертий пункту 10 розділу ІІ із змінами, внесеними  згідно з наказом Міністерства фінансів України від 25.09.2015 р. N 840) 

Комісія складає відповідний документ, в якому зазначаються найменування і вартість отриманих нематеріальних активів, на підставі якого операції з безоплатного отримання відображаються в бухгалтерському обліку. Бухгалтерський облік надходження, переміщення та вибуття гуманітарної допомоги бухгалтерська служба та матеріально відповідальні особи відображають в облікових регістрах, але окремо від матеріальних цінностей, придбаних за рахунок коштів інших джерел надходжень.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metodichni-rekomendatsiyi-z-buhgalterskogo-obliku-nematerialnih-aktiviv/

Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 271
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

Евгений, спасибо огромное

Відповісти

Повернутись до “Різне”