"РБюджет"

управління фін
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 червня 2018, 14:00
Регіон: Сумская область

Повідомлення управління фін »

Доброго дня!! У нашої організаціїї закінчується термін дії безкоштовного права користування програмою, як можно продовжити термін дії ??

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

управління фін писав:Доброго дня!! У нашої організаціїї закінчується термін дії безкоштовного права користування програмою, як можно продовжити термін дії ??
Напишіть листа на адресу для звязку (повідомляється в програмі) і замовте продовження безкоштовного ключа.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

При роботі з плановими показниками (з довідками уточнення), особливо в кінці року, важливим є перевірка уточнених планових показників на відсутність від’ємних значень як у самих уточнених показниках так і у порівнянні з фактичними показниками виконання кошторису (профінансованими коштами, касовими видатками, зареєстрованими зобов’язаннями). Зазвичай бухгалтер витрачає багато зусиль на підготовку уточнень, особливо їх помісячної розбивки коли в кінці року потрібно раціонально перерозподілити бюджетні призначення для їх максимального використання.

До цього часу у модулі планування програми РБюджет перевірка була у вигляді функції балансування (для фінансових установ бюджету) та аналітичних функцій, скориставшись якими після внесення довідок про зміни можна було перевірити результуючі показники. Звірку ж до фактичних показників доводилося проводити у модулі фінансування. Це хоч і дозволяло перевірити введені уточнення але було досить незручно тому що потрібно було переходити в різні функції і модулі.

Найоптимальнішим способом перевірки б була б можливість перевірити правильність введеної довідки саме на етапі її створення, а ще краще щоб контроль за правильністю виконувала сама програма, повідомляючи про можливі невідповідності.

Тому починаючи з версії РБюджет 16.4.3 в програмі добавлено кілька перевірок довідок про зміни. До існуючої перевірки балансування додано ще 5 перевірок.

1. Помісячна перевірка планових показників з урахуванням змін
2. Помісячна перевірка залишку планових показників до фінансування
3. Помісячна перевірка залишку планових показників до касових видатків
4. Перевірка залишку юридичних та фінансових зобов’язань
5. Перевірка відповідності фінансування по коду 208400 по загальному та спеціальному фонду (передача коштів із загального до спеціального фонду бюджету розвитку).

Зображення

Перші чотири перевірки можна виконати у формі створення / редагування довідки ще до застосування її змін, п’ята перевірка вбудована в балансування та автоматично перевіряє відповідність коду 208400 разом з балансуванням показників по даті.
Усі перевірки дозволяють аналізувати планові показники навіть не зберігаючи зміни, даючи можливість відмінити введення довідки у якої виявлено багато потенціальних помилок або виправити їх перед збереженням. Також для зручності перевірки перевіряють лише ті коди які використовуються в довідці. Ще слід зауважити що перевірка здійснюється станом на дату довідки, яка перевіряється, тобто всі документи які можливо вже введені наступними датами як по плану так і по фактичним показникам у перевірку не попадають.

Розглянемо окремо кожну перевірку.

При внесенні змін особливого контролю потребують довідки якими вносяться зміни на перенесення з функції на функцію, між КЕКВами, та в межах одного КЕКВа з місяця в місяць або зменшення показників по певним кодам доходів у разі їх невиконання. В результаті таких змін дуже важливо не отримати мінусового значення у помісячній розбивці уточненого плану. І тоді як в казначействі ця помилка може бути не поміченою (може бути компенсована іншими кодами в межах КЕКВ 5000 плану асигнування) то при перевірці фінансовим управлянням всі мінуси будуть виявлені. Тому щоб запобігти цьому введено «Помісячну перевірка планових показників з урахуванням змін». Ця перевірка дає змогу побачити уточнений план по кодах довідки і у випадку мінусових значень покаже їх червоним кольором.

Зображення

Також важливо щоб при зменшенні планових показників не зняти більше ніж було вже використано в попередніх місяцях. Для цього призначена «Помісячна перевірка залишку планових показників до фінансування». Вона як і попередня перевірка показує уточнені показники з урахуванням введеної довідки але вибирає планові показники наростаючим підсумком. Крім цього також вибираються наростаючим підсумком суми профінансовані по вибраним кодам. Таким чином можемо побачити залишок ліміту на кінець кожного місяця (та на дату довідки поточного який для зручності підсвічується). У випадку виявлення мінусових залишків вони підсвічуються червоним і це означає що з тих місяців знімати планові показники не бажано. У фінансовому відділі такі довідки приймаються а проблема може бути у казначействі. Хоча якщо на поточний місяць залишок ліміту плюсовий то вірогідність того що довідку не приймуть, невелика, та й розбіжність може бути нівельована 5000 КЕКВом плану асигнувань, все ж таки бухгалтеру слід знати про такий стан речей.

Зображення

Наступна перевірка «Помісячна перевірка залишку планових показників до касових видатків» перевіряє так само як і попередня але до касових видатків. Багато хто з користувачів не розносить суми фінансування а лише платіжні доручення, а також при перевірці спеціального фонду в частині власних надходжень саме така перевірка може бути у нагоді. Буває також що сума профінансованих коштів і касових відрізняється через відновлення касових або наявність невикористаного фінансування, це також може мати значення при плануванні перенесення залишку невикористаних коштів.

Зображення

Також часто при перенесенні залишку невикористаних коштів забувають про те що на суми цих коштів можуть бути взяті юридичні зобов’язання, які не повністю використані і тому «Перевірка залишку юридичних та фінансових зобов’язань» може вказати на те що перед поданням даної довідки можливо потрібно зняти залишок невикористаних юридичних зобов’язань (а можливо і фінансових). Перевіряється залишок юридичних зобов’язань до річних кошторисних призначень а фінансових до залишку станом на поточний місяць (може виникнути помилка при спробі зменшити ліміт в наступних періодах у порівнянні до вже взятих на дану дату фінансових зобов’язань). У разі мінуса по фінансових зобов’язаннях слід уважно проаналізувати залишок, так як він може бути перекритий у рамках 5000 КЕКВу плану асигнувань, що в принципі допускається. Ця перевірка, звичайно ж працюватиме коректно лише у випадку якщо у модулі фінансування вірно внесені всі зобов’язання.

Зображення

«Перевірка відповідності фінансування по коду 208400 по загальному та спеціальному фонду» здійснюється автоматично і її результат видно по підсвіченій червоним назві «Фінансування» групи балансування бюджету

Зображення

Щоб подивитися яка ж саме невідповідність, потрібно натиснути на дану помилку і відкриється її розшифровка з вказанням сум.

Зображення

Слід зауважити що ця «помилка» буде виникати часто під час створення довідок передачі коштів із загального у спеціальний фонд кожного разу коли введена одна з довідок до того часу поки не введена інша. І тому звертати на цю помилку слід у тому випадку коли вона не зникла після введення всіх запланованих довідок на дану дату.

Крім можливості вручну запустити перевірку в програмі добавлена можливість автоматичної перевірки, що дозволить запобігти можливим помилкам якщо забутися перевірити довідки вручну. При збереженні змін у довідці програма сама перевіряє довідки якщо у них були введені мінусові значення у доходах чи видатках (довідки на збільшення автоматично не перевіряються). Програма перевірить наявність можливих мінусів в уточненому плані, мінусів лімітів до фінансування та касових видатків (лише якщо вони будуть у поточному місяці) та мінусів по зобов’язаннях і виведе повідомлення з проханням запустити відповідні перевірки (вкаже які саме).

Зображення

Щоб вернутися до довідки та виконати перевірки слід натиснути <Отмена>. У випадку коли Ви вважаєте що помилки не корректні чи не є помилками, можна натиснути <OK> та зберегти довідку не зважаючи на виявлені в ній помилки.

Також даним механізмом перевірки можна користуватися і не по прямому призначенню а наприклад для перевірки залишків лімітів, чи залишків при взятті зобов’язань по конкретних кодах під час повсякденної роботи. Для цього слід запустити модуль планування, створити довідку, вибрати потрібну функцію та дату станом на яку Ви хочете отримати інформацію та ввести потрібні КЕКВи без сум. Після чого скориставшись відповідними перевірками отримати потрібну інформацію. Після цього закрити довідку не зберігаючи зміни. Такий спосіб може бути швидший і зручніший ніж використання аналітичних функцій модуля фінансування.

У випадку сумніву в правильності роботи перевірки, слід перевірити її правильність аналітичними функціями модуля планування або фінансування та, у випадку виявлення розбіжностей, слід звернутися до розробника з метою виявлення та усунення можливої некоректної роботи.

Надіюсь дані перевірки допоможуть в роботі, підвищать правильність планування і заощадять робочий час.

Василь Лаврюк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 липня 2018, 16:01
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Василь Лаврюк »

Програма автоматично виводить ПДВ 20%, коли вношу 7% по медикаментам... перераховує на 20%... якщо можливість добавте окремо пункт 7%, або можливість виправляти вручну. Дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Василь Лаврюк писав:Програма автоматично виводить ПДВ 20%, коли вношу 7% по медикаментам... перераховує на 20%... якщо можливість добавте окремо пункт 7%, або можливість виправляти вручну. Дякую.
Можливість виправити вручну суму ПДВ існувала і раніше, після розрахунку суми ПДВ програмою, можна це зробити. Але була помилка про вдображенні суми в послідуючому редагуванні. Тепер я виправив у договорах, додаткових угодах та актах / накладних відображення відредагованої суми. Втановіть оновлення та перевірте чи все вірно працює.

управління фін
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 червня 2018, 14:00
Регіон: Сумская область

Повідомлення управління фін »

Доброго дня!Фінансове управління Верхньосироватської сільської ради (код 41836902) просить надати ключ на користування програмою.Дякую

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

управління фін писав:Доброго дня!Фінансове управління Верхньосироватської сільської ради (код 41836902) просить надати ключ на користування програмою.Дякую
Надішліть листа з проханням на електронну адресу вказану в програмі. І у листі відповіді отримаєте ключ.

Подолинная Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 жовтня 2017, 13:59
Звідки: Ukraine, Voronkov
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Подолинная Ольга »

Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка,У РОЗДІЛІ ФІНАНСУВАННЯ є функція відновлення касових видатків, це відновлення якось перетягується автоматично у бухгалтерський облік чи потрібно вручну  формувати проводки у розділі бухгалтерський облік , до цього формували вручну???????

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Подолинная Ольга писав:Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка,У РОЗДІЛІ ФІНАНСУВАННЯ є функція відновлення касових видатків, це відновлення якось перетягується автоматично у бухгалтерський облік чи потрібно вручну  формувати проводки у розділі бухгалтерський облік , до цього формували вручну???????
В бухгалтерському обліку відновлення касових на даний момент не проводяться, тому що налаштоване лише проведення платіжних доручень (спробую зробити щоб і відновлення проводилися). Введені відновлення касових попадають у картку касових видатків та у звірки залишків лімітів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Добавив можливість проводити відновлення касових у модулі бухгалтерського обліку на рівні з платіжними дорученнями.

Костенко Татьяна6
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 грудня 2017, 20:41
Звідки: Ukraine, Khorol

Повідомлення Костенко Татьяна6 »

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є в програмі можливість формувати уточнені кошториси з підписами.Заздалегідь вдячна за допомогу.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Костенко Татьяна6 писав:Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є в програмі можливість формувати уточнені кошториси з підписами.Заздалегідь вдячна за допомогу.
Уточнених кошторисів не передбачено тому що немає такого бланка. Тому для отримання уточненого плану (кошторису) по видатках у програмі використовується такий документ у якому можна налаштувати вигляд, які коди показувати та інше:
Зображення
Цей документ також можна експортувати у MS Word та підкорегувати згідно своїх потреб.

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 20:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

Як обліковувати та списувати продукти харчування по одній матеріально - відповідальній особі якщо є платне та безкоштовне харчування,
  допоможіть

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

Людмила 2608 писав:Як обліковувати та списувати продукти харчування по одній матеріально - відповідальній особі якщо є платне та безкоштовне харчування,
  допоможіть
Воно там се саме тягнеться зі списання активів у бухгалтерський облік, адже платне по спецрахунку а безкоштовне по бюджету і списується двома проводками автоматично. А для обліку продуктів по МО - воно все платне, тільки то за гроші бюджету а то батьків і не має сенсу його розділяти в книгах та інв.описах.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:Як обліковувати та списувати продукти харчування по одній матеріально - відповідальній особі якщо є платне та безкоштовне харчування,
  допоможіть
Для цього є аналітичний рахунок "Фінанс" в якому визначається фонд по якому поступили продукти. При списанні цей фонд автоматично вибирається. За рахунок цього і розділяється списання по платному і "безкоштовному" харчуванню.

Аватар користувача
Людчик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2017, 21:49
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людчик »

VOV писав:Добавив можливість проводити відновлення касових у модулі бухгалтерського обліку на рівні з платіжними дорученнями.
Доброго дня! Ніяк не можу зрозуміти це відновлення.  Провела відновлення з модуля фінансування, в бух. обліку редагувала Дт 2313-Кт 7011. А далі,як ?? В модулі фінансування внести  мінусове розпорядження, провести в бух. облік утворюється з плюсом 7011-2313. І все.  Підкажіть Чи правильно роблю? Якщо ні, то допоможіть покроково, будь ласка!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людчик писав:
VOV писав:Добавив можливість проводити відновлення касових у модулі бухгалтерського обліку на рівні з платіжними дорученнями.
Доброго дня! Ніяк не можу зрозуміти це відновлення.  Провела відновлення з модуля фінансування, в бух. обліку редагувала Дт 2313-Кт 7011. А далі,як ?? В модулі фінансування внести  мінусове розпорядження, провести в бух. облік утворюється з плюсом 7011-2313. І все.  Підкажіть Чи правильно роблю? Якщо ні, то допоможіть покроково, будь ласка!
Відновлення касових показує що сума касових з початку року зменшилася на певну суму (і кошти повернулися на реєстраційний рахунок). Що ж далі робити з цими коштами Ви вирішуєте самі, чи робите розпорядження з мінусом і вертаєте на котловий рахунок, чи робите платіжним дорученням видатки (за рахунок відновлення ліміту). Все залежить від ситуації і конкретних потреб.

Аватар користувача
Людчик
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 листопада 2017, 21:49
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людчик »

Доброго дня! Підкажіть, як в бухобліку відобразити акт передачі зі зміною МВО?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людчик писав:Доброго дня! Підкажіть, як в бухобліку відобразити акт передачі зі зміною МВО?
Акт передачі активів із зміною МВО відображається двома проведеннями із використанням спеціального рахунку ПЕР.

Костенко Татьяна6
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 грудня 2017, 20:41
Звідки: Ukraine, Khorol

Повідомлення Костенко Татьяна6 »

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка не можу внести в модулі "планування" не можу вносити дані по фінансуванню, а саме по коду 602400 та 602100.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Костенко Татьяна6 писав:Доброго дня. Підкажіть будь-ласка не можу внести в модулі "планування" не можу вносити дані по фінансуванню, а саме по коду 602400 та 602100.
Код 602100 заповнюється у розділі "За типом борогового зобовязання" (у нижній частині) у режимі синхронізації при заповненні кода 208100 За типом кредитора (у верхній частині). 
Код 602400 відповідно при заповненні кода 208400 
Для ручного внесення цих кодів без кодів за типом кредитора потрібно відключити синхронізацію, після чого в нижній частині можна внести ці коди самостійно.

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 20:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

скільки коштує модуль облік активів

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:скільки коштує модуль облік активів
відповів у приватному повідомленні

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 20:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

не бачу повідомлення

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 20:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

якщо я візьму платний ключ все що вносилось до цього в програмі залишиться

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:якщо я візьму платний ключ все що вносилось до цього в програмі залишиться
Звичайно ж. Просто будете користуватися всіма модулями а не лише 4-ма безкоштовними

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:не бачу повідомлення
Зображення

Людмила 2608
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 17 грудня 2016, 20:23
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 2608 »

можна платити помісячно,  я сьогодні проплачу дайте реквізити карточки я скину гроші

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1124
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 210 разів

Повідомлення VOV »

Людмила 2608 писав:можна платити помісячно,  я сьогодні проплачу дайте реквізити карточки я скину гроші
Напишіть листа на Rbudjet@gmail.com

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Доброго вечора! Підскажіть а чому не формує "Розрахунок амортизації ІНМА" при придбані ІНМА з загального фонду. Спочатку мат.активи ставимо на  рах. 1312 потім вводимо в експлуатацію, а розрахунок амортизації не формує. (Доречі в розрахунках амортизації в субрахунку витран вказує ще старі рахунки, які діяли до 2017 року)

Відповісти

Повернутись до “Безкоштовні програми”