Вислуга років

Відповісти
Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

Чи входить служба у Збройних Силах до педстажу, якщо спочатку 2 роки служби, потім вступ та навчання 5 років в вузі (не педагогічному), після закінчення вузу - посада асистента в тому ж вузі?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Входить ПКМУ від 31 січня 2001 р. N 78

Код: Виділити все

 5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування 
громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці 
по догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  та 
відпустка  без  збереження заробітної плати (частини третя і шоста 
статті 179 Кодексу законів про працю України)

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

yaoleg писав:Входить ПКМУ від 31 січня 2001 р. N 78

Код: Виділити все

 5. До стажу педагогічної роботи зараховується час перебування 
громадян України на військовій службі, час перебування у відпустці 
по догляду  за  дитиною  до  досягнення  нею  трирічного  віку  та 
відпустка  без  збереження заробітної плати (частини третя і шоста 
статті 179 Кодексу законів про працю України)
Та я видела эти документы, но меня не устраивают они – нет логики. Вот досидел парень дома до армии, отслужил 2 года, и решил учиться в политехе, после окончания оставили ассистентом, и через 1 год он уже имеет +10% к з/п. С декретом так же: в 18 родила, 3 года была в декрете, потом вышла дояркой в колхоз и решила: «А стану ка я учителем» - 5 лет проучилась, пришла в школу и опа! уже денюжка за выслугу капает с первого дня)))
и ещё момент: если человек работал учителем при нагрузке <0,25 ставки - то выслуга не считается, а если просто пробыл в армии или в декрете, то сразу и выслуга готовая...
где-то должно быть уточнение, что-то связаное с тем, с какой должности уходит в армию или в тот же декрет...

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

В постанові не написано, що в армію з вчителювання. Значить ураховується у будь-якому разі. Просто вираховуєте приведену дату стажу і нарахуєте відповідну надбавку.

Відповісти

Повернутись до “Освіта”