Оплата методистам, які працюють за суміщенням у школах

Відповісти
Аватар користувача
Костомарова Наталья1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 жовтня 2015, 11:41
Звідки: Украина, Константиновка

Повідомлення Костомарова Наталья1 »

Підскажіть, чи оплачувати методистам відділу освіти , які читають часи за суміщенням у школах в період осінніх, зимових та весняних канікулах. Відповідно до чого?

Марина4517
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 23 березня 2015, 14:36
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Марина4517 »

Костомарова Наталья1 писав:Підскажіть, чи оплачувати методистам відділу освіти , які читають часи за суміщенням у школах в період осінніх, зимових та весняних канікулах. Відповідно до чого?
Вважаю потрібно оплачувати так, як і звичайним педагогам (штатним працівникам школи). Відповідно до пункту 71 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти за час роботи в період канікул оплата праці педагогічних працівників здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

НТП
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 08 лютого 2012, 10:45
Регіон: Ровенская область
Подякували: 3 рази

Повідомлення НТП »

Оплата проводиться як сумісникам за фактично проведені (відчитані) у відповідному місяці години.

natasha4698
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 березня 2013, 13:20
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення natasha4698 »

Дивлячись як вони були прийняті на викладання в вересні. Якщо вони відпрацьовують (згідно з затвердженим графіком) ці години - оплата проводиться згідно тарифікації, якщо викладають у основний час (без відпрацювання) - оплата проводиться за фактично відпрацьований час.

Відповісти

Повернутись до “Освіта”