реконструкція будівель в бюджетній установі

Відповісти
Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

Я новачок ! Оплатили кошторисну документацію провели реконструкцію котельні .,ще не отримали акта на введення в експлуатацію обєкта. Проводки провели 631/321,801/631, ще потрібно провести 141/402- та чи вести картку аналітичного обліку капітальних видатків.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 400#p46400
Так, картку капітальних видатків потрібно вести

Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

дякую за відповідь ! а ще таке питання Ми будуємо школу з 2012 року. Зробили проектно-кошторисну документацію, зареєстрували в казначействі у 2012 році, пройшли тендерні торги. Виплати почали проводитись у 2015 році . Звісно ціни помінялись нам надали корегуючі кодументи та казначейство їх не пропускає.Що нам робити , які наші дії

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Ймовірніше за все це пов*язано з тим, що ціна на виготовлення проектно-кошторисної докуметації суттєво зросла, що потребує проведення нового тендеру.  Тому казначей й відмовляють.
В такій ситуаціі є 2 варіанти:
- здійснити закупівлю на новий предмет закупівлі (тобто на додаткову суму), за умови якщо сума нового договору перевищую 1,5 млн. грн.
- розірвати первісний договір та провести новий тендер на повню вартість проектно-кошторисной документації

Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

другий варіант відпадає так як вже проплатили половину суми. А перший поки зареєструємо а роботи робить ця організація скоро достроять Як вийти з цієї ситуації. Тендер проводити в одного учасника але ж це є порушення

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

А яка вартість дозакупівлі?

Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

5.5млн.грн.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Виготовлення проектно-кошторисної документації - це різновид робіт. У вашій ситуації "дозакупівлю" проектно-кошторисної документації у того ж самого постачальника можливо провести із застосуванням переговорної процедури на підставі ч. 5 п. 2 ст. 39 Закону № 1197.  Тому для вас важливо отримати   позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації вищезазначеного робочого проекту. З цього питання раджу ознайомитися з висновками Мінекономрозвитку щодо правомірності застосування переговорної процедури закупівлі, які є на сайті Мінекономрозвитку ( в розділі "Державні закупівлі" подрозділ "Висновки за результатами здійснення Уповноваженим органом моніторингу державних закупівель")
Востаннє редагувалось 18 грудня 2015, 10:38 користувачем Матвєєва Вікторія, всього редагувалось 1 раз.

Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

дякую експертний звіт вже як раз передали

OLga03
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2018, 10:16
Регіон: Житомирская область

Повідомлення OLga03 »

Доброго дня, проведена реконструкція гімназії та оснащена обладнанням. Замовником робіт був УКБ, а ми є балансоутримувачем, тобто всі розрахунки з підрядником велися через УКБ...на даний час є рішення міської ради про передачу на баланс виконаних робіт з реконструкції об"єкта.
Який порядок передачі, які документи мають бути і як проводити в бух.обліку. в такій ситуації перший раз, допоможіть будь ласка!!!!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 139 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня! Про облікові нюанси такої операції ми розповідали в матеріалі "Якщо головний розпорядник є замовником робіт: вирішуємо облікові питаня" (див. "Бюджетна бухгалтерія", № 4, 2018)

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Добрий день, підкажіть, будь-ласка, як по реконструкції будівлі оформити бух. документи :ми оплатити частково в жовтні реконструкцію будівлі, а саме систему опалення і нам на суму проплати надали всі документи. Мої проводки : 1321 6425 210000
7021 5421 210000
1023 1321 210000
5421 5121 210000
Добавляємо до вартості майна 
1023 1023 210000
Теж саме було і в листопаді, але документи на суму 105000 по тій же системі опалення  Питання : акт введення  в експлуатацію робиться комісією окремо по кожному місяцю чи можна один акт в листопаді на всю суму 315000, бо я думаю, що три останні проводки будуть в листопаді із загальною сумою 315000 ( проводки 1023 1321, 5421 5121, 1023 1023 ). І  ще питання : Укомплектування будівлі системою опалення теж оформляється актом чи досить одного акту введення в експлуатацію ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:Добрий день, підкажіть, будь-ласка, як по реконструкції будівлі оформити бух. документи :ми оплатити частково в жовтні реконструкцію будівлі, а саме систему опалення і нам на суму проплати надали всі документи. Мої проводки : 1321 6425 210000
7021 5421 210000
1023 1321 210000
5421 5121 210000
Добавляємо до вартості майна 
1023 1023 210000
Теж саме було і в листопаді, але документи на суму 105000 по тій же системі опалення  Питання : акт введення  в експлуатацію робиться комісією окремо по кожному місяцю чи можна один акт в листопаді на всю суму 315000, бо я думаю, що три останні проводки будуть в листопаді із загальною сумою 315000 ( проводки 1023 1321, 5421 5121, 1023 1023 ). І  ще питання : Укомплектування будівлі системою опалення теж оформляється актом чи досить одного акту введення в експлуатацію ?
всі витрати можна накопичувати на 1311(1321) і потім після закінчення всіх робіт, робити проводку Дт 1023 Кр 1321 та Дт 5421 Кр 5121, а ви фонд соціального страхування?
Добавляємо до вартості майна 

1023 1023 210000
Що це у вас за проводка?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Дякую за відповідь, так ми фонд, а та проводка - це збільшую вартість приміщення на суму реконструкції. І як щодо акта на збільшення - потрібно його теж робити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:Дякую за відповідь, так ми фонд, а та проводка - це збільшую вартість приміщення на суму реконструкції. І як щодо акта на збільшення - потрібно його теж робити?
1023 1321 210000  - ось ця проводка збільшую вартість, а не та що ви написали ;) Треба робити акт введення в експлуатацію! Так не звично дивитись на рахунки які фонди використовують!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ви взагалі то впевнені що вам потрібно збільшувати вартість приміщення? Заміна система опалення ну в мене викликає питання, як це збільшує вартість! Може на витрати списати та й все?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

У нас її взагалі не було - ми встановлюємо автономне газове опалення, проводяться нові опалювальні системи і т. д. І т. п. в старій будівлі, в якому робиться ще й капіт.  ремонт, щоб заселитись, т. я. будівля раніше не використовувалась

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

"1023 1321 210000  - ось ця проводка збільшую вартість, а не та що ви написали ;) Треба робити акт введення в експлуатацію! Так не звично дивитись на рахунки які фонди використовують!" 

А як мені це напряму зробити? У мене 1С- так не пройде

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:"1023 1321 210000  - ось ця проводка збільшую вартість, а не та що ви написали ;) Треба робити акт введення в експлуатацію! Так не звично дивитись на рахунки які фонди використовують!" 

А як мені це напряму зробити? У мене 1С- так не пройде
Я теж в 1с не зміг таке зробити, а ось у нас в ФІТ-Бюдеті це просто як дважды два :)

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Значить у мене все буде так як я написала? Ви згодні

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8923
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1215 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Luda_66 писав:Значить у мене все буде так як я написала? Ви згодні
Ні
проводка Дт 1023 Кр 1023 особисто для мене не зрозуміла! Вона вам не потрібна!

restartlnu
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 лютого 2015, 15:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення restartlnu »

Доброго дня! Шановні, підкажіть будь ласка. Провели реконструкцію будівлі за рахунок коштів ДФРР.  До складу витрат увійшли технічний нагляд та авторське право. Згідно метод рекомендацій ми збільшуємо вартість ОФ. Питання: Чи є витрати на авторське право та тех нагляд складовою частиной вартості ОФ? і друге питання: як перенести збільшення вартості з програми ДФРР в свій баланс?

Ket_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 03 грудня 2018, 11:12
Регіон: Волынская область

Повідомлення Ket_ »

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, у зв'язку із реконструкцією будівлі буде встановлено котел.
Ці витрати також були закладені в кошторис.
По завершенню реконструкції, ми вартість котла включаємо у вартість будівлі, чи обліковуємо як окремий основний засіб?
Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Освіта”