Придбання підручників 4 та 7 класів

Відповісти
Аватар користувача
Slavker
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 14:43
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Slavker »

Підскажіть будь ласка, чи можливо проплачувати крім вартості підручників ще й вартість доставки до складу Замовника?
Кошти на придбання підручників затверджені на КФК 070801 та КЕКВ 3110.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Slavker писав:Підскажіть будь ласка, чи можливо проплачувати крім вартості підручників ще й вартість доставки до складу Замовника?
Кошти на придбання підручників затверджені на КФК 070801 та КЕКВ 3110.
Оплату послуг з доставки матеріальних цінностей (у тому числі й підручників) слід планувати і проводити за КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)". Звісно, це стосується випадків, коли вартість доставки не включено до вартості підручників і ці послуги оплачуються окремо.
Майте на увазі: незважаючи на те, що оплата послуг з доставки підручників здійснюється за рахунок поточних видатків і в подальшому списується на фактичні видатки установи, вартість таких послуг слід включити до первісної вартості підручників при їх зарахуванні на баланс.

Аватар користувача
Slavker
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 14:43
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Slavker »

Дякую за відповідь.
А скажіть,під тлумаченням  самого КЕКВ 3110 ( п.14  Інструкції №333 ( зі змінами)), яке звучить так:
видатки на поповнення музейних та бібліотечних фондів, придбання та випуск підручників для бібліотечних фондів навчальних закладів, придбання статутів, порадників, військово-навчальної та спеціальної літератури для навчальних потреб військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, що під виділеним можна розуміти крім оплати вартості ще й оплату маркування, пакування та доставку? 
Вчора був в казначействі, то мені так сяк дали згоду. Але я все ж таки краще переспрошу.

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Slavker писав:Дякую за відповідь.
А скажіть,під тлумаченням  самого КЕКВ 3110 ( п.14  Інструкції №333 ( зі змінами)), яке звучить так:
видатки на поповнення музейних та бібліотечних фондів, придбання та випуск підручників для бібліотечних фондів навчальних закладів, придбання статутів, порадників, військово-навчальної та спеціальної літератури для навчальних потреб військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, що під виділеним можна розуміти крім оплати вартості ще й оплату маркування, пакування та доставку? 
Вчора був в казначействі, то мені так сяк дали згоду. Але я все ж таки краще переспрошу.
Під виділеним (видатки на поповнення бібліотечних фондів) слід розуміти витрати на придбання книжок та підручників для бібліотеки. І за звичай, це сума, грошових коштів, яку сплачує установа постачальнику за підручники, тобто їх вартість. Та якщо до вартості таких книжок чи підручників згідно з договором включено вартість пакування, маркування та доставки, а оплата загальної суми (вартість книжок+пакування+доставка) проводиться одним платежем, тоді всі ці видатки слід проводити за одним кодом - КЕКВ 3110. Однак таке трапляється досить рідко.

Аватар користувача
Slavker
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 14:43
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Slavker »

І мої договора не виключення :(
Дякую за вичерпну відповідь!

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Slavker писав:І мої договора не виключення :(
Дякую за вичерпну відповідь!
Будь ласка, маю надію, що допомогла

Симончук Наталия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2016, 13:38
Звідки: Украина, Новая Боровая

Повідомлення Симончук Наталия »

Як відобразити в б/0 попередню оплату (70%) за підручники (За рахунок освітньої субвенції)та їх надходження?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8745
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1186 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Симончук Наталия писав:Як відобразити в б/0 попередню оплату (70%) за підручники (За рахунок освітньої субвенції)та їх надходження?
3.9 
Перерахування сум постачальникам згідно з пред'явленими рахунками за матеріальні цінності та отримані послуги, за електричну енергію та комунальні послуги, за замовлення транспорту на доставку матеріалів і продуктів харчування тощо: 
 
 
шляхом попередньої оплати у випадках, передбачених законодавством
364 
311, 313, 314, 316, 318, 319, 321, 323, 324, 326 
після надходження матеріальних цінностей, отримання послуг 
675 
311, 313, 314, 316, 318, 319, 321, 323, 324, 326 


3.10 

1.1
Відображення сум придбання, створення (виготовлення) власними силами, поліпшення, капітального будівництва, розробки об'єктів необоротних активів
141 - 143
364, 675, 825
Водночас відображаються фактичні видатки
801, 802, 811 - 813
402

Вікторія Чорна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 02 квітня 2015, 16:03
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Вікторія Чорна »

Добрий день! Прошу допомоги. Вартість підручників сплачувалася по КЕКВ 3110.Вартість доставки сплачувалася по КЕКВ 2240.При зарахуванні капіт.інвестицій до складу осн.засобів слідує проводка: Дт 112 Кт142 Дт402 Кт 401. Питання; Який код класифікації поставити в останній проводкі, адже на 112 рахунок іде також і вартість доставки з КЕКВ 2240?

Відповісти

Повернутись до “Освіта”