Захищені коди видатків для отримувачів бюджетних коштів

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Відповісти
Лилия210490
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 80
З нами з: 20 листопада 2012, 16:44
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы

Повідомлення Лилия210490 »

Підкажіть, будь ласка, не можу знайти чим регулюється той факт, що отримувачі бюджетних коштів не мають защищених кодів видатків?Дякую

dolynaudksu@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення dolynaudksu@ukr.net »

А чи можуть вважатися захищеними видатками відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які оплачує управління соціального захисту населення перевізникам(КЕКВ 2610)? Чи підходить воно під визначення "поточні трансферти населенню"

dolynaudksu@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення dolynaudksu@ukr.net »

dolynaudksu@ukr.net писав:А чи можуть вважатися захищеними видатками відшкодування  витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які оплачує управління соціального захисту населення перевізникам(КЕКВ 2610)? Чи підходить воно під визначення "поточні трансферти населенню"
Будь-ласка, підкажіть, хто знає...

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

dolynaudksu@ukr.net писав:
dolynaudksu@ukr.net писав:А чи можуть вважатися захищеними видатками відшкодування  витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які оплачує управління соціального захисту населення перевізникам(КЕКВ 2610)? Чи підходить воно під визначення "поточні трансферти населенню"
Будь-ласка, підкажіть, хто знає...
ст 55 Бюджетного кодексу.

dolynaudksu@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення dolynaudksu@ukr.net »

Ну так в статті 55 БКУ якраз і пише в тому числі: "поточні трансферти місцевим бюджетам, поточні трансферти населенню"... Мені цікаво чи дані видатки можуть підпасти під цю категорію?

Відповісти

Повернутись до “Застосування КЕКВ”