КЕКВ 2800

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Відповісти
andriysha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 27 березня 2013, 10:26
Регіон: Волынская Область
Звідки: Берестечко

Повідомлення andriysha »

Розкажіть будь-ласка,шановні товариші бухгалтери,як повинні закритись фактичні видатки по КЕКВ 2800 при сплаті і нарахування ПДВ.Це ж абсурд,ПДВ нараховується одного місяця,сплачується іншого.До складу кредиту йде ПДВ з різних КЕКВ 2210,2240...Як на звітну дату можна вирівняти фактині і касові видатки по КЕКВ 2800?????????

katino
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення katino »

а вы что платите ПДВ которое насчитывается на мат. ценности c 2800?????? (например бумана 300 грн. +ПДВ 50 грн. = общая накладная на сумму  350 грн. )

andriysha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 27 березня 2013, 10:26
Регіон: Волынская Область
Звідки: Берестечко

Повідомлення andriysha »

А ПДВ можна платити з іншого КЕКВ??Чи при сплаті за бумагу 50 грн. ПДВ платити з 2800,00????????

katino
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 26 березня 2013, 17:16
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення katino »

andriysha, ну это что то новое. Может я конечно не права но мы всю накладную проплачиваем по 2210 а ПДВ после списываем на расходы!!!! так делаем всю жизнь и ни одна проверка нам ничего не сказала!!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8907
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1214 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

katino, Если установа плательщик НДС и использует налоговый кредит, то НДС она платит с 2800!
andriysha, А в чём ваша проблема?? Скачайте журнал БУХГАЛТЕРИЯ БЮДЖЕТ №2 ссылка на главной странице есть, откройте страницу 26 и смотрите в самом низу табличка с проводками, и проводки при условии если налоговый кредит по НДС в сноске!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8907
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1214 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Пунктом 1.3 Инструкции № 333 определено, что уплата НДС, включенного в цену товаров, работ
и услуг, осуществляется по тому КЭКР, по которому происходит основной платеж, или по КЭКР 2800 «Другие текущие расходы», если сумма НДС включается в налоговый кредит.

andriysha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 27 березня 2013, 10:26
Регіон: Волынская Область
Звідки: Берестечко

Повідомлення andriysha »

Дуже всім дякую!!!А як правильно провести суму сплаченого ПДВ на 811 з рахунку 641,щоб зійшлись фактичні витрати з касовими???

Добавлено (04.10.2013, 09:44)
---------------------------------------------
1. Оприбуткування придбаних матеріалів (канцелярських 
товарів) (вартість без ПДВ) 234 675 4000,00
3. Сума ПДВ з матеріалів (канцтоварів, придбаних за ра-
хунок коштів спеціального фонду1
811–813 675 800,00

А 641 рахунок???Як має попасти ПДВ???

Поп
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 18 лютого 2013, 12:39
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Поп »

По какому КЕКВ оплачивать не зачтенную сумму по выплаченому больничному листу соцстрахом? По основному счету предприятия или по счету 3711...?

pvk117
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 березня 2017, 15:33
Регіон: Харьковская область

Повідомлення pvk117 »

andriysha, підскажіть нові бухгалтерські проводки з 2017 року, якщо установа планик ПДВ??? Та чи будуть однакові з 2017 року касові та фактичні видатки по ПДВ??? Чи будуть взагалі фактичні видатки по ПДВ? Та чи потрібно з 2017 року при придбанні товару з ПДВ розділяти оплату: товар по КЕКВ 2210 та ПДВ(який відноситься на податковий кредит)по КЕКВ 2800?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8907
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1214 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

pvk117 писав:andriysha, підскажіть нові бухгалтерські проводки з 2017 року, якщо установа планик ПДВ??? Та чи будуть однакові з 2017 року касові та фактичні видатки по ПДВ??? Чи будуть взагалі фактичні видатки по ПДВ? Та чи потрібно з 2017 року при придбанні товару з ПДВ розділяти оплату: товар по КЕКВ 2210 та ПДВ(який відноситься на податковий кредит)по КЕКВ 2800?
Облік ОЗ ви ведете згідно Стандарту 121 а в нього зміни не вносили, тому принципи обліку ніяк не змінилися!
Невже в кореспонденції ви не бачите що майже в кожній проводці є ПДВ окремою проводку???

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 698
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення buhg »

EVGENIY, подскажите надо оплатить держреэсратору за змини деректора и статута оплата по 2800 кекв или 2240

Ириса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2013, 10:22
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Веселое

Повідомлення Ириса »

Теж хвилює це питання

Відповісти

Повернутись до “Застосування КЕКВ”