Застосування КТКВКМБ

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Відповісти
Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Видатки на ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища можуть бути проведені за КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування», якщо таке сміттєзвалище знаходиться безпосередньо на території відповідної ради.
Якщо ж сміттєзвалище знаходиться на території інших бюджетних установ, для яких рада є головним розпорядником коштів, то видатки проводяться за іншими КТКВ відповідно до діяльності установ, тобто для дошкільних закладів освіти — за КТКВ 070101 «Дошкільні заклади освіти», для загальноосвітніх навчальних закладів — за КТКВ 070201 «Загальноосвітні школи (в т. ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми», для лікарень — за КТКВ 080101 «Лікарні» тощо.
Щодо застосування КЕКВ, то якщо у регіоні затверджена відповідна програма, то рада має проводити видатки на ліквідацію сміттєзвалища за КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм». У випадку, якщо рада є безпосереднім виконавцем програми, то видатки на ліквідацію сміттєзвалища мають здійснюватися за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».
Також з цього приводу можете звернутись до консультації "Ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища" ("Бюджетна бухгалтерія", 2013, № 19, с.19).

Відповісти

Повернутись до “Застосування КЕКВ”