основні засоби

Відповісти
tamarok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 22 лютого 2013, 15:27
Регіон: Сумская Область
Звідки: Конотоп

Повідомлення tamarok »

Скажіть будь ласка, чи може бюджетна установа(терцентр), яка фінансується з місцевого бюджету передати безоплатно бюджетній установі (управління соцзахисту), яка фінансується з державного бюджету комп'ютерну техніку. Якщо можна то який порядок передачі.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Ні, не може.
Це обумовлено п.2 ст.85 Бюджетного кодексу України, в якому визначено, що забороняється планувати та здійснювати видатки, не віднесені до місцевих бюджетів цим Кодексом, а також здійснювати впродовж бюджетного періоду видатки на утримання бюджетних установ одночасно з різних бюджетів, крім випадків, коли такі видатки здійснюються за рішенням відповідної місцевої ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості такого бюджету за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату або за рішенням Кабінету Міністрів України.

Костомарова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 листопада 2014, 21:00

Повідомлення Костомарова Наталья »

Можно передать технику по договору ответственного хранения.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Щодо доцільності укладання договору відповідального зберігання не можу погодитися з вами. Справа у тому що за умовами договіру зберігання майно не може бути задіяне в господарському обороті зберігача.

Користування річчю, переданою на зберігання, не охоплюється конструкцією договору зберігання і свідчить про існування інших відносин між зберігачем і поклажодавцем (оренди, лізингу тощо). Проте головна вада користування зберігачем такими речами - негативні податкові наслідки для сторін договору зберігання.

Ось яке визначення відповідального зберігання наведено в Податковому кодексі (п.п.14.1.32). Це господарська операція, що здійснюється платником податків і передбачає передачу згідно з договорами схову матеріальних цінностей на зберігання іншій фізичній чи юридичній особі без права використання у господарському обороті такої особи з подальшим поверненням таких матеріальних цінностей платнику податків без зміни якісних або кількісних характеристик.

Тому при укладанні договору відповідального зберігання чітко вказують, що таке майно не може бути задіяне в господарчому обороті зберігача.

Аватар користувача
Ludmila__LL
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 15 липня 2012, 23:36
Регіон: Луганская область
Звідки: Луганск

Повідомлення Ludmila__LL »

Допоможіть будь ласка, як купити б/у трансофрматор, які необхідні  документи  та  як  визначити  ціну  його?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”