ТЕНДЕР

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

И еще вопросик ;))
Как должны быть распределены обязанности членов тендерного комитета? Кто что ведет? Я так понимаю, что не менее 5 человек в составе?

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Ребята, ну пожалуйста, подскажите с чего начинать, что почитать???
Мне завтра уже нужно объявить торги. Не знаю вообще ничего по тендуру!!!!
Хэлп!!! Буду всю ночь штудировать (((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8808
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1193 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

hamster писав:Ребята, ну пожалуйста, подскажите с чего начинать, что почитать???
Мне завтра уже нужно объявить торги. Не знаю вообще ничего по тендуру!!!!
Хэлп!!! Буду всю ночь штудировать (((
https://buhgalter.com.ua/news/zakupivli-za-derzhkoshty/

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Вопрос, нужно ли оприлюднювати на сайте tender.me.gov.ua додаток до річного плану закупівель (то что по не тенденим договорам).
Т.к. в ст.4 ЗУ"Про здійснення державних закупівель" написано что нужно, а в ст.10 в перечне єтого нет!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

hamster писав:Вопрос, нужно ли оприлюднювати на сайте tender.me.gov.ua додаток до річного плану закупівель (то что по не тенденим договорам).
Т.к. в ст.4 ЗУ"Про здійснення державних закупівель" написано что нужно, а в ст.10  в перечне єтого нет!
На собственном сайте или на сайте главного распорядителя

Black_Tasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 27 квітня 2016, 13:25
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Black_Tasha »

Добрий день. В кого є приблизний наказ про розформування тендерного комітету в зв'язку із закінченням строку дії Закону про держзакупівлі від 2014р.? Оскільки буде призначатися інша людина для роботи в прозорро

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Якщо у Вас є процедури закупівель, які були розпочаті у цьому році за Законом № 1197 та ще не завершені, не поспішайте розформовувати такий тендерний комітет. Бо саме він буде продовжувати працювати зі "старими закупівлями".

Black_Tasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 27 квітня 2016, 13:25
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Black_Tasha »

Матвєєва Вікторія писав:Якщо у Вас є процедури закупівель, які були розпочаті у цьому році за Законом № 1197 та ще не завершені, не поспішайте розформовувати такий тендерний комітет. Бо саме він буде продовжувати працювати зі "старими закупівлями".
Немає таких закупівель

Black_Tasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 27 квітня 2016, 13:25
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Black_Tasha »

Є в когось приклад наказу про розформування тендерного комітету?

ludavyazivok@i.ua
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 03 грудня 2015, 20:33
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ludavyazivok@i.ua »

Доброго дня! На початку року в плані закупівель бензин та дизпаливо ставили суму 239000 ( в т.ч. ПДВ). При останній проплаті, казначейство трактує, що суму не повинна перевищувати 200 тис. (в т.ч. ПДВ). Чи це правильно?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 304
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Luda_66 »

Добрий день, може в когось є Положення про тендерний комітет(нове), так скиньте ссилку, будь- ласка!

Аватар користувача
Ventel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 02 січня 2015, 10:09
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ventel »

ludavyazivok@i.ua писав:Доброго дня!  На початку року в плані закупівель бензин та дизпаливо  ставили суму 239000 ( в т.ч. ПДВ). При останній проплаті, казначейство трактує, що суму не повинна перевищувати 200 тис. (в т.ч. ПДВ). Чи це правильно?
Роздрукуйте Закон та дайте їм почитати.

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

http://www.me.gov.ua/LegislativeActs/De ... uOsobu-osi Примірне положення про тендерний комітет

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Так, Ви проводите тендерну процедуру (відкриті торги) на закупівлю будівельних матеріалів

tanja5787
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 24 травня 2011, 12:58
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення tanja5787 »

ludavyazivok@i.ua писав:Доброго дня!  На початку року в плані закупівель бензин та дизпаливо  ставили суму 239000 ( в т.ч. ПДВ). При останній проплаті, казначейство трактує, що суму не повинна перевищувати 200 тис. (в т.ч. ПДВ). Чи це правильно?
Правильно трактує. ПДВ в.т.ч.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Всім доброго вечора! Шановні, чи вірно я зрозуміла, що навіть якщо немає в установі тендерної суми, то все одно потрібно створювати тендерний комітет, так як такого документу як реєстр закупівель вже немає і тому складається на "допорогові" закупівлі додаток до річного плану, який затверджується тендерним комітетом?????? Чи я щось не врахувала?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Ви можете створити тендерний комітет або призначити уповноважену особу. Вибір за вами

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Дякую Вам Вікторія. Тобто без ТК або УО ніяк) Хоча яка логіка створювати тендерний комітет (чи призначати УО) коли немає тендерної суми, не розумію!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Раньше можно было не создавать, теперь уже надо

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

а як же те, що у статті "Йдемо на зближення..." відповідь була такою: "Таким чином, якщо річна сума кошторисних призначень у замовника менша 50 тис. грн. або ж замовник планує здійснювати лише допорогові закупівлі, то потреби у створенні тендерного комітету немає. У такому випадку для здійснення допорогових закупівель доцільно призначити відповідальну особу"?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А если вам вышестоящая установит другой порог?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я создам комитет, в любом случае ответственность лучше коллективная :)

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення nazaar »

питання. чи може юрист бути головою тендерного комітету?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Може. Вимоги до членів ТК визнечені в ст. 11 Закону та у Примірному положенні про ТК та УО

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, теперь нет требований, чтобы глава комитета подписывал договора? Это ведь может быть и другой сотрудник, не обязательно начальник или зам?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Таких требований нет. 
Более того, в Типовом положении о ТК определено следующее:
2.3. Керівництво роботою комітету здійснює його голова, який призначається замовником та може мати право на підписання договорів про закупівлю у разі надання таких повноважень замовником, оформлених відповідно до законодавства.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

Шановні колеги! Чи може бути строк дії тендерного договору на теплопостачання з 01.02.17, якщо дата заключення договору 21.02.17 (у власника будівлі дахова котельня)?

Nata Vovk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 грудня 2016, 11:39
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Nata Vovk »

Підкажіть ,будь-ласка, на електронному майданчику е-тендер ми хочемо оприлюднити звіт про укладений договір на капітальний ремонт 250 000 грн, як правильно в які терміни нам треба подати і в ЦНАП декларацію про початок будівельних робіт і на майданчик звіт по договору.

Tusik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 серпня 2016, 09:03
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Tusik »

Підкажіть будь ласка. Учасник переговорної процедури не надав документи що підтверджують відсутність підстав зазначених у ст.17 ЗУ №922 обгрунтувавши свої дії у листі-розясненні використавши Роз'яснення Мінекономрозвитку від 24.04.2017 N 3304-06/13652-06, без посилання на нього. Процедура застосовується на підставі п.4 ч.2 ст.35 ЗУ №922. У запрошені до переговорів було зазначено про надання документів, що підтверджують відсутність підстав зазначених у ст.17 ЗУ №922.
Чи зобовязаний учасник переговорної процедури надавати документи стосовно ст. 17 ЗУ №922? Чи може тендерний комітет погодитись з таким розясненням і заключити з учасником договір?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”