ТЕНДЕР

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Какая сумма кредиторки и планируемая сумма на октяб.-декаб. 2012 ?

LMY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2012, 10:05
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення LMY »

Сумма кредиторки более 114000,00грн. + планируемая около 300000,00грн.

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Однозначно торги. и проводите по п.3 ч. 2 ст. 39 Закона

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

Подскажите, пожалуйста, бензин и дизтопливо по одному знаку классификатора, или можно их разделить?

LMY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2012, 10:05
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення LMY »

Спасибо за помощь

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Mum
Мы делали по одному Код-23.20.1, продукти нафтоперероблення рідкі (паливно – мастильні матеріали)

Добавлено (01.08.2012, 09:49)
---------------------------------------------
LMY
Пожалуйста, только хорошо распишите обоснование (если будите проводить по срочной необходимости).

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

А как можно обїяснить, если уже провели по двух кодах?

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

По каким конкретно ?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

23.20.11 |Бензини моторні .23.20.15.100|Паливо дизельне

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Вы провели две закупки: одну по 23.20.11 |Бензини моторні, вторую 23.20.15.100|Паливо дизельне ? Т. е. в предмете закупки Вы указали допустим 23.20.11 |Бензини моторні и уже процедуру полностью закончили ? Извините что задаю столько вопросов, просто от этого зависит полнота ответа.

LMY
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2012, 10:05
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення LMY »

А эти обоснования я должна показывать в Казне?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

при заключении договора был предмет закупки - 23.20.11 |Бензини моторні, потом был второй договор - 23.20.15.100|Паливо дизельне

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

LMY
Вы эти обоснования будите расписывать в форме "ОБҐРУНТУВАННЯ застосування процедури закупівлі в одного учасника". В казну идут другие документы.
Mum
Я не могу понять, Вы проводили одни торги с двумя лотами, или двое торгов ?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

В том- то и дело, что поделили на два знака и ничего не проводили. А теперь не знаю, как війти из ситуации подешевле.

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Mum
Да, ну Вы дали , это же деление предмета закупки во избежания проведения процедуры. А как же у Вас казна пропустила эти договора ? Если подешевле, то расторгать договора и проводить процедуру.

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

А можна будет вписівать газ, которій использовали в апреле - мае? И где об єтом почитать?

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Mum
Куда вписывать ?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

На сайте "Вісгик державних закупівель" необходимо вказывать сроки поставки. А ведь сейчас уже август. Правильным будет написать сроки поставки - в течении 2012 года?

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Да, указываете протягом 2012року

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

А можно провести торги у одного учасника и долго не ждать?

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Участник является монополистом ?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

нет, это обычное АЗС, частное.

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

п. 3,4,5 ч. 2 ст 39 Закона о госзакупках Вам в помощь

Добавлено (06.08.2012, 13:56)
---------------------------------------------
Вот, нашла по газу:
Лист-роз'яснення щодо змін внесених до Закону України "Про здійснення державних закупівель" № 3302-04/24248-06 від 27.06.2012



03.07.2012 | 11:27 | Департамент державних закупівель та державного замовлення

від 27.06.2012
№ 3302-04/24248-06

Міністерства, інші центральні органи
виконавчої влади, Рада міністрів
АР Крим, обласні державні
адміністрації, державні адміністрації
у містах Києві та Севастополі, органи
місцевого самоврядування, установи,
організації, підприємства

Щодо змін внесених до Закону України “Про
здійснення державних закупівель”

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 12.04.2012 № 4648-VI, яким доповнено частину третю статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель ” та на численні звернення суб’єктів сфери державних закупівель щодо закупівлі природного газу повідомляє.
Закон України “Про здійснення державних закупівель” (зі змінами) (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.
Відповідно до абзацу двадцятого частини третьої статті 2 Закону дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є природний газ; послуги з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансові інструменти, операції з деривативами та управління ризиками, фінансові послуги, послуги бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інші послуги, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, закупівля яких здійснюється суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення.
Таким чином, у разі якщо саме суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення, здійснюється закупівля природного газу; послуг з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансових інструментів, операцій з деривативами та управління ризиками, фінансових послуг, послуг бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інших послуг, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, у такому випадку дія Закону не поширюється на цю закупівлю.
При цьому відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1729 “Про забезпечення споживачів природним газом ” Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є уповноваженим суб’єктом з формування і розпорядження ресурсами природного газу, що використовується для задоволення потреб населення, релігійних організацій, установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (в межах обсягів природного газу, що використовуються як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню).

Заступник директора департаменту державних
закупівель та державного замовлення О. С. Власов

Просмотрите, может Вам и не надо торги проводить

Аватар користувача
Валентина2012
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2011, 13:11
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Валентина2012 »

Тендер на газ, світло, водопостачання, теплопостачання потрібно проводити обов"язково, якщо сума закупівлі дорівнює або перевищує 100 тис. грн.!!!!

Добавлено (08.08.2012, 09:25)
---------------------------------------------
А хтось проводить тендера на підвіз дітей до школи? Поділіться практикою!

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Валентина2012
Есть такая практика, что конкретно интересует ?

Добавлено (08.08.2012, 11:12)
---------------------------------------------
Согласно последним изменениям в Закон, на газ торги проводить не надо.

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

А наша казна сказала, що нас, бюджетників , це не касається

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Mum
Вы меня извините, но если хотите получать ответы на свои вопросы, пожалуйста задавайте вопросы понятнее . Что Вас должно не касаться ?

Mum
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2012, 16:22
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Mum »

Наше КАЗНА объяснила нам, что закупку природного газа у одного учасника мы должны проводить, и этот Закон или изменения к нему не для нас.

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Ваше дело

Аватар користувача
Irchik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 01 серпня 2012, 17:02
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Irchik »

Торги проводились на 2 квартал на овощи. Срок действия договора по 31 июня. Но деньги выбраны не были. Можно ли дополнительным соглашением продлить срок договора на 3 квартал, если договор тендерный?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”