Річний план закупівель

Татушка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 жовтня 2013, 08:10
Регіон: Крым
Звідки: Нижнегорский

Повідомлення Татушка »

Ksyusha, спасибо за ответ. Просто казначейство требует именно Временный план закупок к временной смете, хотя суммы мизерные. Говорят - надо и все тут

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Татушка писав:Говорят - надо и все тут
пусть пишут письмо и ссылаются на НПА, а вот я хочу машину таки что ? Ну нет в законе такого документа. Вы им скажите, что согласно закона
1.Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. , , можно ли вам тогда по временной смете, где сумма не превышает 100тыс. заключать прямые договора и зарегистрируют ли они ? а когда придёт постоянная смета, то вам проводить торги на остаток ?

Аватар користувача
valic
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:32
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valic »

У меня на питание в год уходят около 300 тыс. грн..ни один из  договоров не превышает 100тыс., нужно ли делать план закупок и спецификацию к договорам?

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

valic писав:нужно ли делать план закупок
на сколько я поняла из вашего сообщения, у вас суммы по пятому знаку классификатора не превышают 100 тыс. и вы заключаете прямые договора, тогда делаете странный документ под названием "Додаток до річного плану закупівель" где расписываете все закупки не превышающие 100 тыс. за один предмет закупки.
valic писав:спецификацию к договорам
на сколько я знаю, этот документ делается ко всем договорам по КЕКВ 2210

Добавлено (23.01.2014, 15:29)
---------------------------------------------
Кстати про отправку плана в Госказну, есть документ ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯУКРАЇНИ НАКАЗ від 02.12.2013 р. № 285 "Про затвердження Методичнихрекомендацій" 
Цитата писав:2. Перевірка річного плану закупівель та змін донього на його відповідність наказу Мінекономіки України від 26.07.2010 № 922
"Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель" (далі
- наказ МЕУ № 922). Перевірка дотримання вимог статті 4 Закону № 2289.

2.3. Під час перевірки річного плану закупівель необхідно перевірити, чинадсилалися до Державної казначейської служби України річний план, зміни донього та чи надсилалися до Уповноваженого органу протягом 5 робочих днів з дня
їх затвердження річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план
(план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до
них. А також перевірити, чи оприлюднено замовником шляхом розміщення на
власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника
бюджетних коштів річний план закупівель та зміни до нього протягом п'яти
робочих днів з дня їх затвердження.За результатами перевірки зазначеного питання формується висновок провідсутність або наявність порушень вимог статті 4 Закону № 2289, у тому числіщодо відповідності або невідповідності річного плану формі, затвердженій
наказом МЕУ № 922.
выводы делайте сами

Alyona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 січня 2014, 14:12
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Alyona »

Місцеве казначейство вимагає оригинал річного плану закупівель, в ст.4 ЗУ "Про здійснення державних закупівель" вказано, що ми повинні протягом 5-ти робочих днів надіслати його уповноваженому органу.Не зрозуміло уповноважений орган в даному випадку є казначейство Києва чи місцеве????Підскажіть будь-ласка скільки оригіналів річного плану треба робити і кому їх надавати???

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Alyona писав:кому їх надавати
Цитата писав:Також, Мінекономрозвитку, як уповноважений орган, щоздійснює регулювання та координацію у сфері державних закупівель (далі –
Уповноважений орган)
, http://me.kmu.gov.ua/control....116822,
Цитата писав:Стаття 4. Планування закупівель та іншіпередумови здійснення процедур закупівель1. Закупівля здійснюється відповідно до річногоплану. Річний план, зміни до нього надсилаються Державній казначейській службіУкраїни, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план
асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них
надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх
затвердження.

т.е., делаете 4 экз. один - себе, другой - госказну, третий - минэкономики, четвёртый в свою казну

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

В мене запитання: як підібрати код 016-2010, якщо це послуга з надання  витягу з реєстру ВДЗ?????

Аватар користувача
Beti
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 20 вересня 2013, 15:16

Повідомлення Beti »

Узнайте у фирмы, которая будет оказывать Вам подобную услугу какие у нее КВЕДы прописаны и из них выберите то, что больше всего подходит

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 104
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Добрий день. Підкажіть, а можна надсилати річний план в Мінекономіки на електронну адресу, чи всеж-таки необхідно надсилати поштою паперовий варіант.

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

Підкажіть будь-ласка по Річному плану закупівель. Провели тендер на ел.енергію на 230 тис.грн, в річному плані зазначили ту ж суму. Теперь отримали кошторис, в якому нам затвердили 227 тис. До договору склали дод.угоду на зменшення до кошторисної суми, щоб зареєструвати його в казні. А в Річному плані закупівель потрібно робити зміни по зменшенню суми з 230 до 227??? Бо в казні скзали, що потрібно, але ж звіт по процедурі закупівлі складено на 230...

Аватар користувача
Ksyusha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 149
З нами з: 29 липня 2012, 18:48
Регіон: Севастополь
Звідки: Севастополь

Повідомлення Ksyusha »

Angel1264, в законе нет четкого разъяснения, некоторые это делают в конце года, что бы сумма сходилась по кошторису, я допустим этого не делаю, т.к. сначала делается план на ожидаемую стоимость, а потом закупка, и после проведения торгов я никаких весенний в план не делаю, да и вообще, план это не финансовый документ т.е. на основании него никаких обязательств в казне не регистрируют, а вот если вы внесёте в него изменения, то опять придётся этот план отсылать всем указанным в ст.4 Закона органам, плюс опубликование на сайте - оно вам надо ?

Аватар користувача
Angel1264
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 лютого 2014, 15:43
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Angel1264 »

Ksyusha писав:в законе нет четкого разъяснения, некоторые это делают в конце года, что бы сумма сходилась по кошторису, я допустим этого не делаю, т.к. сначала делается план на ожидаемую стоимость, а потом закупка, и после проведения торгов я никаких весенний в план не делаю, да и вообще, план это не финансовый документ т.е. на основании него никаких обязательств в казне не регистрируют, а вот если вы внесёте в него изменения, то опять придётся этот план отсылать всем указанным в ст.4 Закона органам, плюс опубликование на сайте - оно вам надо ?
Спасибо большое, мне оно тоже не надо  и раньше мы так не делали. А это в казне сказали что надо, но пока сильно не требовали... Тем более с изменениями в нашей стране, еще не известно какая сумма в конце года выплывет по смете 

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”