Корегування договору закупівлі

Відповісти
ПДЮТ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 24 березня 2014, 16:50

Повідомлення ПДЮТ »

Наша установа уклала договір про закупівлю за державні кошти на теплопостачання в 2014 році. Зазвичай, акти за фактично відвантажену теплову енергію за грудень ми отримуємо лише в січні наступного року. Сума, яка вказується в рахунку-фактурі не співпадає з реальною. Чи маємо ми право корегувати фінансові зобов'язання за минулий рік та вносити зміни в договір закупівлі після отримання акту.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Наприкінці минулого року органи Держказначейства попереджали розпорядників бюджетних коштів про те, що при прийнятті звітів форми 7 «Звіт про заборгованість за бюджетними коштами» станом на 1 січня 2014 року не будуть коригувати зареєстровані бюджетні фінансові зобов’язання 2013 року. Для цього необхідно було:
1) вчасно надати для реєстрації до органу Держказначейства Реєстри бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердні документи;
2) вжити необхідні заходи для отримання до 30.12.2013 первинних документів від постачальників товарів, виконавців робіт та послуг для своєчасної реєстрації фінансових зобов’язань в органах казначейства.
Знаю, що у січні 2014 року розпорядники коштів надавали до органів казначейства «від`ємні» реєстри фінансових зобов`язань у випадках, коли при реєстрації в грудні 2013 року були завищені обсяги постачання. Але з огляду на вищенаведені аргументи, органи Держказначества по-різному відносяться до подібних ситуацій.
Тепер щодо внесення змін до договору. Вносити зміни Ви можете тільки до чинного договору. А якщо термін дії такого договору закінчився 31.12.2013, то звісно, що у січні 2014 р. Ви не маєте права у ньому що-небудь змінювати.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”