Елетронні закупівлі

Відповісти
Cgb dru
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 10:11
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Cgb dru »

Лікарня хоче закупити медикаменти. Підкажіть будь-ласка з якої суми необхідно проводити електронні закупівлі по системі Прозорро (допорогові закупівлі до 200 тис. грн.) ? Чи можна орієнтуватися на проект закону "Про публічні закупівлі", де вказано, що закупівлі потрібно проводити від 50 тис. грн? Якщо ми не проведемо електронні закупівлі, а укладемо прямі договори скажемо близько на 40 тис. грн (закупівля медикаментів), які штрафи чи яка відповідальність за це?

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Якщо Ваша установа долучилася до пілотного проекту, то мабуть розпорядчим документом Ви затвердили Порядок застосування системи електронних закупівель, в якій визначили з якої суми він застосовується (застосовується для закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановлені Законом України „Про здійснення державних закупівель” або вказали від 50 тис. грн.), та Порядок придбання товарів в рамках пілотного проекту. Даними Порядками Ви і повинні керуватися. Якщо Ви даних Порядків не затверджували, до пілотного проекту не долучалися, то не буде ніяких штрафів. Чому виникає таке питання про штраф?

Cgb dru
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 листопада 2015, 10:11
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Cgb dru »

Дякую за пораду та відповідь. Наша організація поки що не затверджувала жодних положень стосовно електронних закупівель. Ми гадали, що цей рік закінчимо "без пригод". Але вимушені були розірвати тендерний договір в звязку з суттевим підвищеням ціни товару та маємо кошти в розмірі близько 100 тис.грн, які йдуть як новий пердмет закупівлі. Хотіли придбати різні медикаменкти (до 50 тис. грн) , але міська адміністрація та обласна також наполягають на проведенні саме електронних закупівель, починаючи з 3000 грн!!! Посилаються на те, що від 50 тис. грн це тільки проект, він не діє, а діє розпорядження стосовно Пілотного проекту з електронних закупівель. (де , доречі, не вказано ніяких цінових меж).

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”