Уповноважена особа замовника (PROZORRO)

justlviv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 серпня 2016, 08:18
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення justlviv »

доброго дня. підкажіть , будь ласка, як правильно відмінити наказ про призначення уповноваженої особи і створити тендерний комітет????

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Видати наказ про створення тендерного комітету та затвердити його склад.
Одначасно у цьому наказі окремим пунктом визначаєте: визнати таким, що втратив чинність, наказ від №  "Про призначення уповноваженої особи з питань державних закупівель" (тобто зазначаєте реквізити такого наказу, який буде скасовано)

justlviv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 серпня 2016, 08:18
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення justlviv »

Матвєєва Вікторія писав:Видати наказ про створення тендерного комітету та затвердити його склад.
Одначасно у цьому наказі окремим пунктом визначаєте: визнати таким, що втратив чинність, наказ від №  "Про призначення уповноваженої особи з питань державних закупівель" (тобто зазначаєте реквізити такого наказу, який буде скасовано)
ДУЖЕ ДЯКУЮ))))

Ларус1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 08 серпня 2016, 10:06
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ларус1 »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка який документ (рішення чи постанову) складає уповноважена особа при здійсненні прямої допорогової закупівлі (без застосування електронної системи закупівель). І який порядок оприлюднення інформації по договору(без застосування електронної системи закупівель - Річний план- рішення чи протокол - Звіт про укладений договір???

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Відповідно до частини четвертої статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі" рішення уповноваженої особи оформлюється протоколом. Але зверніть увагу, що у функціях уповноваженої особи за Законом № 922 не передбачено проводити допорогові закупівлі, оприлюднювати звіт про укладені без застосування ЕСЗ договори. Для проведення допорогових закупівель призначають відповідальну особу, яка і може подавати Звіт. Порядок: внесення змін до додатку до річного плану (протоколом тендерного комітету чи уповноваженої особи), його оприлюднення на майданчику; звіт про укладений договір, якщо сума дорівнює або більше 50 000, 00 грн. та укладений без застосування електронної системи закупівель.

Ларус1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 08 серпня 2016, 10:06
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Ларус1 »

anastasia1626 писав:Відповідно до частини четвертої статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі" рішення  уповноваженої особи оформлюється протоколом. Але зверніть увагу, що у функціях уповноваженої особи за Законом № 922 не передбачено проводити допорогові закупівлі, оприлюднювати звіт про укладені без застосування ЕСЗ договори. Для проведення допорогових закупівель призначають відповідальну особу, яка і може подавати Звіт. Порядок: внесення змін до додатку до річного плану (протоколом тендерного комітету чи уповноваженої особи), його оприлюднення на майданчику; звіт про укладений договір, якщо сума дорівнює або більше 50 000, 00 грн. та укладений без застосування електронної системи закупіве
Вибачте, але уповноважена особа хіба не є "відповідальною" по роботі в ЕСЗ (включаючи подання звіту про підписанні договори без застосування ЕСЗ) чи це може бути хтось інший, якщо на підприємстві тільки одна УО без тендер.коміт.?
І ще по внесенню змін до додатку до річного плану. Я вірно розумію, що протоколом фіксується які саме зміни вносяться і додається як додаток нова форма річного плану(згідно наказу 490?).

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Уповноважена особа керується Положенням про уповноважену особу, затвердженому на основі примірного положення затвердженого наказом Мінекономрозвитку України від 30.03.2016 № 557.  У нас понадпороговими закупівлями займається ТК (або це може бути УО), а за допорогові закупівлі відповідає інша особа.  Щодо додатку до річного плану, він затверджується рішенням ТК або УО у вигляді протоколу, в якому відображаються зміни до додатку.  Прогляньте цю корисну статтю https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... lya-svitu/  .

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Доброго дня. Допоможіть врешті розібратися. У нас існує тендерний комітет. Напевно що у положенні визначено, що він відповідає за проведення понадпорогових закупівель. Всім плануванням та тендерами займався фактично секретар. До 1.08 приймається штатна одиниця з метою призначення уповноваженої особи, щоб зняти з працівника-секретаря ТК обов'язки проводити закупівлі.
1.Чи можна призначати нову людину уповноваженою особою, якщо тендерний комітет ще діє? А чи може бути варіантом те, щоб не призначати УО, а просто замінити секретаря ТК, таким чином закупівлі понадпорогові буде і далі виконувати секретар ТК, тільки замінений працівник?
2.Чи можна визначити УО або людину, що виконує функції секретаря ТК, відповідальною особою за допорогові закупівлі? Щоб одна людина могла працювати з усіма закупівлями організації, адже їх не дуже багато.

tanita
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 лютого 2011, 12:19
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення tanita »

Здравствуйте! Помогите в таком вопросе. На предприятии есть обычный сотрудник отдела, которому вменили приказом обязанности публиковать отчёты о заключённых договорах в прозоро и есть тендерный отдел, который занимается тендерами, составлениями годовых планов закупок и т.д. Скажите кто должен делать изменения к годовому плану закупок и публиковать его в прозоро?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Изменениями к годовому плану должен заниматься тот, кто непосредственно составляет годовой план. Что касается обнародования таких изменений, то этим вопросом может заниматься тот кто обнародуют информацию на прозорро. Для того чтобы не было путаницы в этих вопросах, советую расписать эти моменты (функции и полномочия таких лиц) в распорядительном документе

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 698
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення buhg »

у нас в школе нет спецов по закупівлям и хотим назначить УО со стороны, как оформить его работу, пишут договор ЦПХ нельзя , трудовой договор(те в штат взять) или Рішення замовника (положення, наказ),както непонятно

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”