Закупівля електроенергії в 2018 році

Відповісти
vg1605@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 квітня 2018, 10:28
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення vg1605@ukr.net »

Доброго дня. У зв'язку із змінами в законодавстві щодо закупівлі електроенергії у нас виникло наступне питання.

1. Ми так розуміємо, що керуючись перехідними положеннями ЗУ "Про електроенергетику" № 2019 з 11 грудня 2018 року електроенергію як товар потрібно закуповувати за процедурою "Відкриті торги" Вірно?

2. Вищезазначений закон виділяє такі послуги по транспортуванню електроенергії як розподіл та передача. Виникає питання який саме договір укладати споживачу. Договір розподілу чи договір передачі електроенергії, або і той і той.

3. Ми так розуміємо, що послуги з розподілу та передачі будуть надавати організації які будуть чітко визначені в реєстрі природних монополій, тобто можна буде укладати прямі договори без застосування відкритих торгів. Правильно?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 138 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня!
Впевнена, що відповіді на ці запитання ви знайте в матеріалі "Закупівля електроенергії: чого очікувати замовникам у 2018 році" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2017, № 44). Тож раджу переглянути цей матеріал.
У разі, якщо необхідно додаткове пояснення, надсилайте своє запитання на нашу електронну адресу bb@id.factor.ua. Тоді у нас буде можливість спілкуватися з Вами особисто та більше детальніше відповісти на Ваше запитання

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”