Коригування проекту, збільшено суму по тендеру

Відповісти
ledi N
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 02 серпня 2018, 09:49
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення ledi N »

Доброго дня! Таке питання- ми проводили тендер у відповідності до кошторисної вартості, було укладено договір, але виникла потреба в коригуванні проекту. Суму за проектно-кошторисною документацією збільшено на 1 млн. грн. Чи потрібно проводити ще один тендер на збільшення суми?

 

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 417
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 185 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ledi N писав:Доброго дня! Таке питання- ми проводили тендер у відповідності до кошторисної вартості, було укладено договір, але виникла потреба в коригуванні проекту. Суму за проектно-кошторисною документацією збільшено на 1 млн. грн. Чи потрібно проводити ще один тендер на збільшення суми?
Якщо сума додаткових робіт не перевищує 50% від вартості первинного договору (п.п. 2.6 ст.35 Закону), то можете по переговорній процедурі підписати договір з тим же виконавцем

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”