Закупівля електроенергії 2018

Відповісти
vch2161
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 02 серпня 2018, 11:27
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення vch2161 »

mila571 писав:
nazaar писав:
mila571 писав:Підскажіть будь ласка ! Зараз мій енергопостачальник, з яким укладено тендерний договір  до кінця року, отримав нову ліцензію   на постачання електричної енергії з 01 січня 2019 року. Стара ліцензія з постачання електричної енергії за регульованим тарифом анулюється 01 січня 2019 року (згідно посанови НКРЕКП). Я так розумію, що мені не треба у грудні розривати договір і грудень я працюю з постачальником на "старих" умовах та договорі?!
Що за постачальник і яка була процедура закупівлі?
ПАТ Укрзалізниця
[font='Times New Roman', serif]Прочитатла Ваше питання і виникло у мене інше питання: 11.12.2018р. набуває чинності ст.47 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 №2019-VII, відповідно до якої оператору системи розподілу забороняється здійснювати діяльність з постачання електроенергії. Тобто до 11.12.2018 Ваш постачальник повинен отримати нову ліцензію на постачання електроенергії, адже займатися посатчанням електроенергії і її розподілом йому заборонено законом. Невже цей місяць постачальник буде провадати діяльнсть із порушенням закону? І який у Вас посатачальник? [/font]

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

Доброго дня!  Підкажіть, будь-ласка, розподіл електроенергії  -  теж КЕКВ 2273 чи інший? В цій державі нічому не здивуєшся)

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

Питань більше, ніж відповідей... Вартість розподілу нашого оператору (опубліковано, буде затверджено 23.11.2018р.) буде складати 0,97794 грн. Вуличне освітлення в нас за дифференційним  тарифом, і в нічний час його вартість  складає - 0,7079 грн.  Питання: скільки ж тоді буде коштувати власне кВт електроенергії, чи знову відмінять дифференційний тариф?

Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Я так понял, что главное чтоб человек копошился, а не работал на благо предприятия, региона и страны.

https://www.nemyriv-rda.gov.ua/index.ph ... -2018-roku

Ключевая фраза:
  • постачання та розподіл електричної енергії до 31 грудня 2018 року буде здійснюватись за чинними на сьогоднішній день договорами, які були укладені за результатами проведених переговорних процедур на 2018 рік або прямих договорів (якщо їх вартість не перевищувала 200 тис. грн.);

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

Antei, спасибо) В нашем энергонадзоре договорник и половина специалистов на больничном, и никто ничего не знает. Вместо того, чтоб работать, я все голову ломаю, что делать с декабрем. С 2019 годом более-менее понятно, на сайте НКРЕП рекомендации выложены доступным языком, но вот декабрь вызывает кучу вопросов.

Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Вопрос в другом: почему молчат НКРЕ, местные обленерго, Минекономрозв...
А на каком-то сайте РДА висит информация. Как всё это называть - я не знаю...

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 114
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення antonenko »

Я обратила внимание, что тарифы на розподил утверждаются НКРЕП только с 01.01.2019 года. То есть на декабрь их вообще не существует. Логично, что и договор заключить на декабрь не представляется возможным. Матерных и нецензурных слов к концу года у бухгалтеров все больше и больше)

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”