Затвердження кошторису

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Аватар користувача
Valenzhina
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 113
З нами з: 26 лютого 2014, 14:25
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Повідомлення Valenzhina »

У №10 від 10.03.2014 р. газети "Бюджетна бухгалтерія" міститься стаття "Хто має затверджувати кошториси відділів освіти", в якій іде посилання на п. 33 Порядку №228 щодо затвердження кошторисів, штатних розписів і т.д. після експертизи, проведеної районними фінансовими управліннями, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2011 р. N 37 внесено зміни підпункт 5 пункту 33 , після яких він має вигляд "управлінь, відділів, інших підрозділів райдержадміністрацій - райдержадміністраціями після погодження з районними фінансовими управліннями".
Питання полягає в тому, як управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації ми проходили всю процедуру з погодження та затвердження перелічених в п. 33 документів, крім субвенцій державного бюджету місцевому бюджету, визначені для виплати різного роду пільг та допомог. Як розпорядник першого рівня зазначені кошториси затверджує начальник управління. Чи потрібно погоджувати і затверджувати вказані субвенції згідно п. 33?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Так, потрібно.
У п.п. 5 п. 33 Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, завтердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. N 228 визначено, що кошториси, плани асигнувань загального фонду бюджету, плани надання кредитів із загального фонду бюджету, плани спеціального фонду і штатні розписи управлінь, відділів, інших підрозділів райдержадміністрацій затверджуються райдержадміністраціями після погодження з районними фінансовими управліннями. При цьому виключень щодо затвердження кошторисів за окремими функціями чи субвенціями ця норма не містить. Тобто райфінуправління має погодити кошториси за всіма функціями.

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”