напрям використання спецкоштів

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Natalia Ivanivna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Natalia Ivanivna »

Чи можна кошти , що надійшли за оренду приміщення використати на реконструкцію приміщення ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10369
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1375 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

.......................

утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);

Natalia Ivanivna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Natalia Ivanivna »

а реконструкція відноситься до ремонту?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Реконструкція в архітектурі — це ремонт старої будівлі з зміною цільового призначення та/або зміною геометричних розмірів (розширення/надбудова).
Також, наприклад, реконструкція - це комплекс будівельних робіт, пов'язаних із зміною техніко-економічних показників чи використанням об'єкту за новим призначенням у межах існуючих будівельних габаритів. Складовою частиною реконструкції об'єкту може бути його капітальний ремонт.

Natalia Ivanivna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Natalia Ivanivna »

Дякую за відповідь. Як я зрозуміла, порушення не буде , якщо кошти з орендної плати використати на реконструкцію будівлі.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Так, Ви все вірно зрозуміли.

Mitrofanova Taty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Mitrofanova Taty »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи має право професійний ліцей оплачувати навчання у ВНЗ за своїх працівників за рахунок коштів спеціального фонду. Дуже дякую за відповідь

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Доброго дня! Що саме мається на увазі - підвищення кваліфікації? І за рахунок яких саме коштів спецфонду планується провести оплату?

Mitrofanova Taty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Mitrofanova Taty »

ні. не підвищення кваліфікації. Просто плата за навчання (придбання вищої освіти). Планується за кошти від господарської діяльності чи від коштів від надання платних коштів. Дякую

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Перелічені Вами кошти належать до власних надходжень бюджетних установ. Так, згідно із п.4 ст.13 Бюджетного кодексу України плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, належать до першої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ. Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності належать до другої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ.
Кошти першої підгрупи першої групи можуть бути витрачені на покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю. Кошти другої підгрупи першої групи можуть бути витрачені на організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ та на господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв.
Тож, можливості витрачання зазначених Вами коштів на здобуття вищої освіти немає.

Mitrofanova Taty
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Mitrofanova Taty »

дуже дякую

ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Станкус Тетяна, на які витрати можливо використати надходження за кодом 25010400 (надходження за сдачу вторсировини)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10369
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1375 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ВикторияЯ писав:Станкус Тетяна, на які витрати можливо використати надходження за кодом 25010400 (надходження за сдачу вторсировини)
Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);

організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 2 першої групи);

утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);

ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей, покриття витрат, пов'язаних з організацією збирання і транспортування відходів і брухту на приймальні пункти (за рахунок надходжень підгрупи 4 першої групи);

господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв (за рахунок надходжень підгруп 2 і 4 першої групи);

організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1, 3 і 4 другої групи);

виконання відповідних цільових заходів (за рахунок надходжень підгрупи 2 другої групи).

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/245 ... 3013026590

ВикторияЯ
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2016, 19:43
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ВикторияЯ »

Дякую

vitochka0702
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2017, 11:17
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vitochka0702 »

скажіть будь ласка. У нас не має спец рахунка, а є благодійний фонд фіз осіб на покращення матеріальної бази від фізичних осіб. Скажіть будь ласка, чи можемо заплатити з цих коштів за воду. дякую.

музей каміння
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2017, 13:08
Регіон: Житомирская область

Повідомлення музей каміння »

[font='Noto Sans', sans-serif]При складанні кошторису на 2018р. для музею головний розпорядник коштів вимагає витрати на комунальні послуги закласти за рахунок власних надходжень по спецфонду. Чи правомірні його дії?[/font]

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

музей  каміння писав:[font='Noto Sans', sans-serif]При складанні кошторису на 2018р. для музею головний розпорядник коштів вимагає витрати на комунальні послуги закласти за рахунок власних надходжень по спецфонду. Чи правомірні його дії?[/font]
Доброго дня!
Вважаю, що такі дії з боку головного розпорядника є неправомірними оскільки фінансування музеїв державної форми власності здійснюється за рахунок коштів відповідно державного або місцевих бюджетів. 
Додаткові джерела фінансування музеїв безумовно повинні покривати частину витрат комунальних послуг проте не всю суму.

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”