Перевиконання чи недовиконання дохідної частини бюджету

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
ruslana.s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 22 лютого 2016, 10:41
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення ruslana.s »

Допоможіть розібратися!! 
Згідно п.7 статті 78 Бюджетного кодексу України, Рішення про внесення змін до рішення про місцевий бюджет ухвалюється Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідною місцевою радою на підставі офіційного висновку місцевого фінансового органу про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду, про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів (крім власних надходжень бюджетних установ) відповідного бюджету. Факт перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету визнається за підсумками першого півріччя та наступних звітних періодів з початку поточного бюджетного періоду на підставі офіційних висновків місцевого фінансового органу за умови перевищення доходів загального фонду місцевого бюджету (без урахування міжбюджетних трансфертів), врахованих у розписі місцевого бюджету на відповідний період, не менше ніж на 5 відсотків. Факт недоотримання доходів загального фонду місцевого бюджету визнається на підставі офіційного висновку місцевого фінансового органу за підсумками квартального звіту в разі недоотримання доходів загального фонду місцевого бюджету, врахованих у розписі місцевого бюджету на відповідний період, більше ніж на 15 відсотків.

Запитання, це має бути два висновки окремих чи  один висновок, в якому вказується інформація про перевиконання чи недовиконання доходів та разом інформація про залишки???

ruslana.s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 22 лютого 2016, 10:41
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення ruslana.s »

чи потрібно при уточненні залишків коштів бюджетів, місцевим фінансовим органам робити висновки про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів (крім власних надходжень бюджетних установ)????

Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

Нам надає управління фінансів один висновок (бюджет або перевиконаний або недовиконаний) і в ньому пропонують зменшити плани (якщо недовиконання) і збільшити плани при перевиконанні за підсумками півріччя та наступних звітних періодів. А якщо ми розподіляємо вільні залишки, тоді упр.фінансів надає висновок про обсяг залишку коштів вільного залишку чи то загального фонду, чи спеціального. Якщо в одній сесії і залишок розподіляємо і збільшуємо плани згідно перевиконання, то висновок нам надають один в якому все розписують.

ruslana.s
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 22 лютого 2016, 10:41
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення ruslana.s »

Olga2012, дякую!!!

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”