нумерація довідок про зміни до річного розпису бюджету та довідок про зміни до помісячного розпису

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
osvita380
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2016, 14:59
Регіон: Киевская область

Повідомлення osvita380 »

Доброго дня! підкажіть, будь ласка, повинен головний розпорядок вести журнал реєстрації довідок про зміни до річного розпису бюджету та довідок про зміни до помісячного розпису чи в своїх довідках виставляти нумерацію управління фінансів ? Дякую!

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

Переглядаю на форумі де-які питання, та захотіла вам відповісти. Але мабуть вже не актуально. Але все ж таки. Так, ви повинні вести журнал реєстрації зі своєю нумерацією. За цим номером казначей вносить вашу довідку. А там , де підстава на Довідці, то вказуєте '' Довідка міськфінуправління про зміни до кошторису ....... від...№...''

osvita380
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2016, 14:59
Регіон: Киевская область

Повідомлення osvita380 »

Дякую!

Дмітрієва Катерина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 січня 2019, 17:38
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Дмітрієва Катерина »

Може, хтось з досвіченихдопоможе.. відправизи зп не на той рахунок банку. Гроші повернулися до казначейства, робимо юр. Зобов´язання тим числом що й 2111 з сумою річноі заплатні по кошторису. Казна вимагає щоб номер документу співпадав з номером  2111 введеним на початку року з річною сумою а мережа пише що документ з таким номером вже є того числа. Третій день не можемо зарплатню перерахувати. Наша мережа не робить того, що хочуть в казначействі. Можливо хтось вже робив таке?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10365
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1375 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Дмітрієва Катерина писав:Може, хтось з досвіченихдопоможе.. відправизи зп не на той рахунок банку. Гроші повернулися до казначейства, робимо юр. Зобов´язання тим числом що й 2111 з сумою річноі заплатні по кошторису. Казна вимагає щоб номер документу співпадав з номером  2111 введеним на початку року з річною сумою а мережа пише що документ з таким номером вже є того числа. Третій день не можемо зарплатню перерахувати. Наша мережа не робить того, що хочуть в казначействі. Можливо хтось вже робив таке?
В юридичних зобов'язаннях не має рахунку тому їх перероблювати не має сенсу! Відповідно до порядку реєстрації зобов'язань таким зобов'язанням присвоюється НОМЕР РЕЄСТРУ до яких вони включені!

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”