Зменшенння спецфонду на кінець року.

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
kobi
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 07 червня 2016, 20:22
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kobi »

В нас по спец.фонду буде менше надходжень за платні послуги буде менше ніж планували (на 3000 грн.).  Казначейство як завжди дало листа "про внесення змін до спец.фонду за 3 тижні до кінця року......"
Відповідно вносимо зміни. Цікавить ми самі даємо довідку у казну про зменшення, міняємо паспорт бюджетної програми і даємо його головному розпоряднику  чи потрібно спочатку провести дану довідку через сесію, а толі вносити зміни?

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

kobi писав:В нас по спец.фонду буде менше надходжень за платні послуги буде менше ніж планували (на 3000 грн.).  Казначейство як завжди дало листа "про внесення змін до спец.фонду за 3 тижні до кінця року......"
Відповідно вносимо зміни. Цікавить ми самі даємо довідку у казну про зменшення, міняємо паспорт бюджетної програми і даємо його головному розпоряднику  чи потрібно спочатку провести дану довідку через сесію, а толі вносити зміни?
Доброго дня!
Згідно із п.49 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. № 228 у разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року бюджетних установ менший, ніж плановані показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису та зведення показників спеціального фонду кошторису у частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді.
У разі внесення змін до кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, плану надання кредитів із загального фонду бюджету, плану спеціального фонду складаються відповідні довідки, які затверджуються і виконуються у тому ж порядку, що і кошториси, плани асигнувань загального фонду бюджету, плани надання кредитів із загального фонду бюджету, плани спеціального фонду, та складаються зведення показників спеціального фонду кошторису.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Якщо простіше, то по спеціальному фонду у частині власних надходжень бюджетні установи самі носять зміни до кошторису без затвердження сесією.

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”