Відпустка державному службовцю на час участі у виборчому процесі

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Доброго дня, шановні колеги!
Ч. 3 ст. 58 Закону України «Про державну службу» визначає, що державному службовцю надається відпустка без збереження заробітної плати на час участі у виборчому процесі у порядку, визначеному ст. 10 цього Закону. У свою чергу ч. 4 ст. 10 регламентує, що у разі реєстрації державного службовця кандидатом у депутати Центральною виборчою комісією, виборчими комісіями, сформованими (утвореними) в установленому порядку, він зобов’язаний в одноденний строк письмово повідомити про це керівника державної служби.

Державному службовцю за його заявою надається відпустка без збереження заробітної плати на час участі у виборчому процесі. Зазначена відпустка надається за рішенням керівника державної служби з дня його повідомлення про участь у виборчому процесі і до дня його завершення відповідно до виборчого законодавства.

Ч.3 ст. 196 Виборчого кодексу України визначає, що виборчий процес завершується через 15 днів після офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів у порядку, передбаченому цим Кодексом.

Виникає питання, як визначити цю дату закінчення відпустки?

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Наказом державному службовцю надано відпустку без збереження заробітної плати на час участі у виборчому процесі з 30 вересня 2020 року і до дня його завершення відповідно до виборчого законодавства. У наведеному випадку завершення виборчого процесу припадає на 22 листопада 2020 року (неділя). Отже 23 листопада 2020 року державний службовець повинен вийти з відпустки. Якого змісту повинен бути наказ про цей вихід?

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”