Виплата пенсії державному службовцю у разі працевлаштування

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Пенсійного фонду України розміщено відповідь на запитання щодо виплати пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу" у разі працевлаштування.

Я отримую пенсію державного службовця з 2012 року. Планую влаштуватися водієм на приватне підприємство. В якому розмірі мені буде виплачуватися пенсія?



Відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” (в редакції, що діє з 01.10.2011), пенсія, призначена відповідно до цієї статті, в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку і на умовах, передбачених цим Законом, законами України “Про статус народного депутата України”, “Про прокуратуру”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, виплачується у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, а після звільнення з таких посад - у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону.

У період роботи на інших посадах (не зазначених вище) виплата пенсії здійснюватиметься в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України “Про державну службу”.

(За матеріалами офіційного сайта Пенсійного фонду України http://www.pfu.gov.ua)

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”