Не зараховується до стажу державної служби...

Відповісти
Аватар користувача
Брусенцова Яна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 954
З нами з: 03 лютого 2014, 07:44
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Брусенцова Яна »

На офіційному сайті Пенсійного фонду України розміщено відповідь на чергове запитання щодо стажу державної служби.

Запитання. Я з 10.11.1983 по 11.06.2004 працював на посаді директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Потім безпосередньо з цієї посади був обраний головою Коровинської сільської ради. Чи зараховується вищезазначений період роботи на посаді директора школи до стажу державної служби?

Відповідь. Відповідно до частини 7 статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (далі - Закон), пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років, здійснюється у порядку, визначеному законодавством України про державну службу.
Статтею 22 Закону визначено, що до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.
Порядок обчислення стажу державної служби затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283, відповідно до пункту 3 якого до стажу державної служби зараховується період роботи на посадах керівників, їхніх заступників, головних інженерів державних підприємств, установ, організацій, якщо безпосередньо з цих посад вони призначені (обрані) на посади державних службовців першої - четвертої категорій.
Враховуючи те, що з посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ви були обрані головою сільської ради, яка належить до посад органів місцевого самоврядування, підстав для зарахування до стажу державної служби періоду роботи з 10.11.1983 по 11.06.2004 на посаді директора вищезазначеної школи немає.

(За матеріалами офіційного сайта Пенсійного фонда України http://www.pfu.gov.ua/)

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”