Заміщення декретної посади державного службовця

Відповісти
Ludmilka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Регіон: Львовская область

Повідомлення Ludmilka »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна проводити конкурс на зайняття посади державного службовця на умовах строкового трудового договору у разі, коли основний працівник відсутній на роботі у зв'язку з перебуванням у відпустці по вагітності та пологами? Дякую.

РДА
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 12 березня 2015, 12:12
Регіон: Луганская область

Повідомлення РДА »

В принципі - можна, але слід врахувати, що тривалість відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами обчислюється сумарно і становить 126 календарних днів (140 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів). Дані про вакансії посад державних службовців підлягають публікації та поширенню через засоби масової інформації не пізніш
як за один місяць до проведення конкурсу. Після перемоги у конкурсі претендент на зайняття посади державного службовця має пройти спеціальну перевірку та перевірку відповідно до Закону "Про очищення влади". З практики скажу, що ця процедура займе мінімум 2 місяці. До них додайте місяць, що передує конкурсу, і отримаєте 90-100 днів лише до того, як приймете людину на роботу. Тобто, до завершення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами основного працівника залишиться максимум один місяць. А якщо він не братиме відпустку по догляду за дитиною?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

так щоб провести конкурс необхідна вакансія, яка зявиться після 126 (можливо + 14) днів цієї відпустки, а потім ще можливих щорічниих основної і додаткової відпусток. але починати процедуру на зайняття тимчасово не зайнятої посади можна за впевненості, що основний працівник не налаштований на швидкий вихід.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”