Прийняття на посаду згідно Постанови КМУ від 01.03.2014 №65

Відповісти
Світлана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2014, 19:47

Повідомлення Світлана »

03.03.2014 року у виконкомі міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії з обліку на час відпустки без збереження заробітної плати по догляду за дитиною, яка потребує домашнього догляду основного працівника.
Згідно протоколу засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування від 06.03.2014 № 1 (додається), особа буде зарахована на посаду у разі проведення спеціальної перевірки.
Але, беручи до уваги, п.15 «Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету» до Постанови Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 № 65 «Припинення заповнення вакантних посад…», просимо надати роз’яснення щодо легітимності рішення про прийняття особи на посаду.

Міхно Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Міхно Тетяна »

Зверніть увагу, відповідно до п. 13 Постанови № 65 для органів місцевого самоврядування ця постанова носить рекомендаційний характер. А тому, на думку редакції, вона вимагає від таких органів не дотримання тих заходів, які визначені у цій постанові, а лише «з урахуванням затверджених цією постановою заходів протягом місяця з дати набрання чинності цією постановою затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів». А відтак, призначати на посади до органів місцевого самоврядування можна, ще принаймні один місяць. Враховуючи те, що за повідомленням Мінюсту зазначена постанова набрала чинності з 12.03.2014 р. то затвердити заходи щодо економічного та раціонального використання бюджетних коштів потрібно до 12.04.2014 р. і лише після затвердження таких заходів можливе їх виконання.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”