Доплата за кандидатскую

Відповісти
yuriy79
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 29 січня 2014, 21:18
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення yuriy79 »

Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться. Может ли начальник управления культуры получать доплату за кандидатскую филолог. наук? Спасибо!

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Согласно пп.3 г) п.4 Приказа № 557

Зазначена доплата встановлюється працівникам, якщо їхня діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем. 
...Відповідність ученого звання та наукового ступеня профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником навчальних закладів, установ освіти та наукових установ.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”