Закон України «Про державну службу» (1993)

Відповісти
Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

Нова "радість" для держслужбовців - 29.12.2014 ВРУ прийняла законопроект № 1577 від 22.12.2014
Цитата писав:Стаття 33. Оплата праці

Умови оплати праці державнихслужбовців визначаються Кабінетом Міністрів України.

А також, відмінено допомогу на оздоровлення, яку надавали до щорічної відпустки!

Ну і пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітноїплати!

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 425 разів

Повідомлення yaoleg »

В опублікованому у спецвипуску Голосу України Законі України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" залишилася така редакція:

11. У Законі України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490; 2003 р., № 14, ст. 97; 2006 р., № 1, ст. 18; 2012 р., № 12-13, ст. 82; 2014 р., № 20-21, ст. 745):
1) частини четверту та шосту статті 31 виключити;
2) у статті 37:
у частині першій цифри «70» замінити цифрами «60»;
третє речення частини четвертої виключити;
3) текст статті 371 викласти у такій редакції:
«Умови та порядок перерахунку призначених пенсій державним службовцям визначаються Кабінетом Міністрів України».

І тут ще трохи

"Керівникам органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, які беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою) з метою забезпечення раціонального використання бюджетних коштів вжити заходів щодо скорочення чисельності працівників цих органів на 20 відсотків, надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати, встановлення для працівників режиму роботи на умовах неповного робочого часу, зменшення або скасування стимулюючих виплат, зменшення надбавок і доплат, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг.
Надати право керівникам зазначених органів у межах бюджетних призначень без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін.
Установити, що під час здійснення органами виконавчої влади та іншими державними органами цих заходів:
положення статті 26 Закону України «Про відпустки» та статей 32, 56 та 84 Кодексу законів про працю України (у частині обмеження терміну відпустки без збереження заробітної плати, необхідності повідомлення не пізніше ніж за два місяці та погодження з працівником встановлення режиму роботи на умовах неповного робочого часу) не застосовуються;
до працівників, які перебувають у відпустках без збереження заробітної плати відповідно до цього Закону, обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, встановлені статтею 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», не застосовуються."

Таким чином стаття 33 Закону України «Про державну службу», яка встановлює оплату праці держслужбовців (в.т.ч. посадових окладів,  надбавок,  доплат  і  матеріальних допомог) залишається без змін.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”