Матеріальні допомоги при переведенні

Відповісти
АндрВікт
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 листопада 2015, 12:24
Регіон: Винницкая область

Повідомлення АндрВікт »

Така ситуація, являюся працівником ДФС, більше як 1,8 років працював у м.Київ, але був переведений до іншої області на аналогічну посаду, перевівся і працював більше місяця, потім виникла потреба у відпустці, вирішив скористатися своєю основною щорічною відпусткою терміном на 16 днів. Суть питання полягає у виплаті мені матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення, всього я отримав менше як 1700 грн., сюди включаються відпускні, і дві матеріальні допомоги. В бухгалтерії моєї служби мені пояснили, що мізерний розмір матеріальних допомог залежав від того, що в цій області я працюю місяць і для визначення розміру брався до уваги саме мій стаж на новому місці, хоча підкреслюю, що я був переведений з однієї області в іншу на аналогічну посаду у той же державний орган.
Перечитав багато нормативки, вважаю, що мені мали виплатити мінімум посадовий оклад кожної із матеріальних допомог, але для підтвердження цього ще вирішив попросити допомоги у вас.
У відпустку пішлв 19.10.2015, яке все таки мала бути сума матеріальних допомог?
Дякую!

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

Обов’язкова лише мат.допомога на оздоровлення. Для виплати на новому роб.місці Ви повинні були взяти довідку із попереднього місця роботи. А так, Вам ще не має підстави для виплати мат.допомоги.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”