Захід дисциплінарного впливу - затримка у присвоєнні рангу

Відповісти
svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Відповідно до статті 14 Закону України «Про державну службу» до державних службовців, крім дисциплінарних стягнень, передбачених чинним законодавством про працю України, можуть застосовуватися такі заходи дисциплінарного впливу :
попередження про неповну службову відповідність;
затримка до одного року у присвоєнні чергового рангу або у призначенні на вищу посаду.
Чи передбачає термін «до одного року » більш конкретний термін із зазначенням дати? Чи можна, наприклад, в розпорядженні від 23 липня 2014 року вказати:
застосувати до ІВАНОВОЇ А.В., начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації, захід дисциплінарного впливу затримка до шести місяців ( до 23 січня 2015 року) у призначенні на вищу посаду?
Теж саме і стосовно заходу дисциплінарного впливу: затримка до одного року у присвоєнні чергового рангу? Чи можна прописувати конкретний термін затримки у присвоєнні рангу? Якщо затримка прописана із конкретним терміном (до шести місяців), то відлік затримки здійснюється від дати присвоєння чергового рангу? Наприклад, якщо ранг повинен бути присвоєний 23 липня 2014 року і є захід дисциплінарного впливу затримка у присвоєнні чергового рангу на 6 місяців, то цей ранг повинен бути присвоєний 24 січня 2015 року?

Міхно Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Міхно Тетяна »

Так, на думку редакції "ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ" застосовувати такий захід дисциплінарного впливу, як затримка у у присвоєнні чергового рангу чи у призначенні на вищу посаду не на один рік а на меншу кількість днів чи місяців звісно можна. АДЖЕ ЗАКОНОДАВСТВО ВСТАНОВЛЮЄ ЛИШЕ ГРАНИЧНИЙ СТРОК ТАКИХ ЗАХОДІВ.
Більш детально читайте на сторінках чергового випуску "ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ"

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”