Переведення з провідного спеціаліста на головного

Відповісти
QWERTY2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2017, 14:30
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення QWERTY2017 »

Добрий день! Скажіть будь ласка як зараз правильно проходить процедура переведення з провідних спеціалістів на головних, потрібно звільнятись щоб йти на конкурс, чи можна працювати і проходити конкурс??? Дякую!

Natalich
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 03 березня 2012, 12:01
Регіон: Сумская Область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Natalich »

звільнятися не потріно. Надайте заяву до конкурсної комісії та на загальних підставах беріть участь у конкурсі

QWERTY2017
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2017, 14:30
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення QWERTY2017 »

тобто можна йти на конкурс і в разі непроходження залишитьсь на посаді провідного спеціаліста?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 430 разів

Повідомлення yaoleg »

Перевестися можна тільки на рівнозначну або нижчу посаду. Для участі у конкурсі звільнятися з посади не потрібно. Навіть перемога у конкурсі не гарантує, що Вас призначать на посаду.

Вика8931
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2014, 09:26
Регіон: Полтавская Область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Вика8931 »

yaoleg, доброго дня,а якщо дана згода про переведення на нижчу посаду і не пройшло ще 60 днів з дати повідомлення про зміну істотних умов, чи можна відмовитися від запропонованої посади і за якою статтею тоді звільнять??? Згода дана у форматі: "Згодна підпис прізвище, ініціали, дата" це написано на повідомленні про зміну істотних умов. Заяву на керівника не написано.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2478
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 430 разів

Повідомлення yaoleg »

Вика8931, як на мене краще працювати на нижчій ніж взагалі звільнятись. Якщо Ви дали згоду на переведення, то в цій ситуацій або продовжувати працювати на нижчій посаді або ж звільнятись.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Вика8931 писав:yaoleg, доброго дня,а якщо дана згода про переведення на нижчу посаду і не пройшло ще 60 днів з дати повідомлення про зміну істотних умов, чи можна відмовитися від запропонованої посади і за якою статтею тоді звільнять??? Згода дана у форматі: "Згодна підпис прізвище, ініціали, дата" це написано на повідомленні про зміну істотних умов. Заяву на керівника не написано.
так, протягом 60 днів маєте право звільнитися з вихідною допомогою у розмірі середньої з/п, але якщо самого факту переведення на іншу посаду ще не було, тобто не писалася заява: "прошу перевести...". а та попередня згода ні про що, бо вона нічим не передбачена.
звільнення за пунктом 6 частини першої статті 83 ЗУ про ДС, а вихідна допомога - частина третя тієї ж статті.

Elena40utumn
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 грудня 2018, 23:22
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Elena40utumn »

Добрий день. Підскажіть будь ласка чи потрібно проходити конкурс провідному спеціалісту держоргану юрисдикції на всю територію України на посаду головного спеціаліста в районну адміністрацію. Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

не потрібно, але чіткого співвідношення не виписано.

galina24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 січня 2019, 13:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення galina24 »

Добрый день!
Подскажите пожалуйста как поступить в данной ситуации.
Госслужащий занимающий должность "Провідний спеціаліст", желает перейти на "головного спеціаліста" , но вакансии нет . Возможна ли такая процедура ?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

galina24 писав:Добрый день!
Подскажите пожалуйста как поступить в данной ситуации.
Госслужащий занимающий должность "Провідний спеціаліст", желает перейти на "головного спеціаліста" , но вакансии нет . Возможна ли такая процедура ?
можлива. довга. з попередженням про вивільнення (а значить чіткою мотивацією установи цього процесу). з можливим конкурсом. отже, не факт, що саме цей провідний стане головним.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”