Ранги держслужбовців

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Nadya1988 писав:Добрий день. Мені було присвоєно 5 ранг державного службовця 01.04.2019 (працювала на посаді завідувача сектору юрисдикція держ органу якого поширюється на район) 23.05.2019 мене було призначено за результатами конкурсу в інший держ орган на посаду начальника відді (юрисдикція якого пошир на обл). Коли мені має бути присвоєний черговий ранг 01.04.2022 чи 23.05.2022?
Державному службовцю, який був звільнений з державної служби та повернувся на державну службу, черговий ранг присвоюється через три роки з дня призначення на посаду державної служби (п.9 Порядку присвоєння рангів державних службовців). Отже у Вашому випадку черговий ранг мають присвоїти 23.05.2022.

Nadya1988
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 30 жовтня 2019, 22:26
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Nadya1988 »

Мене було звільнено за переведенням.

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Nadya1988 писав:Мене було звільнено за переведенням.
Так треба ж було це зазначити одразу. У такому разі 01.04.2022.

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

Доброго дня!!! Підскажіть, будь ласка, якщо людина працювала державним службовцем і в 2001 році їй присвоєно звання "Спеціальний радник позаштатної служби 2 рангу" в 2002 році вона звільнена. 10.10.2017 року вона прийнята на посаду в органи місцевого самоврядування (на посаду заступника селищного голови) та їй присвоїли 9 ранг в межах 5 категорії. Зараз виникло питання, що неправильно присвоєно ранг, що потрібно було присвоїти 5 ранг (Згідно співвідношення). Підскажіть як правильно має бути, і якщо дійсно мав бути 5 ранг з 2017 року то чи можна робити перерахунок????

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Natalija13 писав:Доброго дня!!! Підскажіть, будь ласка, якщо людина працювала державним службовцем і в 2001 році їй присвоєно звання "Спеціальний радник позаштатної служби 2 рангу" в 2002 році вона звільнена. 10.10.2017 року вона прийнята на посаду в органи місцевого самоврядування (на посаду заступника селищного голови) та їй присвоїли 9 ранг в межах 5 категорії. Зараз виникло питання, що неправильно присвоєно ранг, що потрібно було присвоїти 5 ранг (Згідно співвідношення). Підскажіть як правильно має бути, і якщо дійсно мав бути 5 ранг з 2017 року то чи можна робити перерахунок????
так співвідношення ж є лише до державної служби. і в ЗУ про СМС у перехідних положеннях говориться лише про збереження рангу ДС при переході до ОМС. отже, перераховувати нічого.

Yuliyakor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 травня 2020, 12:38
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Yuliyakor »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який ранг потрібно присвоїти особі, що пройшла конкурс на посаду державної служби категорії В, якщо досі особа не була державним службовцем, але працювала в ОМС та має 14 ранг посадової особи місцевого самоврядування. І якою в даному випадку має бути надбавка за ранг на час випробувального періоду?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Yuliyakor писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який ранг потрібно присвоїти особі, що пройшла конкурс на посаду державної служби категорії В, якщо досі особа не була державним службовцем, але працювала в ОМС та має 14 ранг посадової особи місцевого самоврядування.
- 9
.


І якою в даному випадку має бути надбавка за ранг на час випробувального періоду?
- без надбавки - рангу дс немає.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”