Переведення до органів місцевого самоврядування

Відповісти
Анастасія1989
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2019, 10:46
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Анастасія1989 »

Шановні колеги, доброго дня, хочу дізнатись, якими законодавчими актами регуюється звільнення шляхом переведення державного службовця до ОМС? Я Вам буду дуже вдячна за пораду!!!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Анастасія1989 писав:Шановні колеги, доброго дня, хочу дізнатись, якими законодавчими актами регуюється звільнення шляхом переведення державного службовця до ОМС? Я Вам буду дуже вдячна за пораду!!!
як варіант,  в акті про звільнення: звільнити за власним бажанням у зв’язку з переведенням до якогось ОМС (за умови відповідного листа з ОМС) відповідно до ч.2 ст.86 ЗУ про ДС та п.5 ч,1 ст.36 КЗпПУ. (У трудовій тільки до ч.2 ст.86 ЗУ про ДС.) В акті про призначення: призначити за переведенням...
спецперевірка не проводиться і декларації "перед- " та "після звільнення" не подаються.

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

А якщо особа працює начальником відділу в райдержадміністрації, пройшла конкурс на начальника відділу в ОМС і стала переможцем то це ж не є переведення і звільнити по переводу не можна ? Лише звільнення за власним бажанням з подачею декларації при звільненні?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:А якщо особа працює начальником відділу в райдержадміністрації, пройшла конкурс на начальника відділу в ОМС і стала переможцем то це ж не є переведення і звільнити по переводу не можна ? Лише звільнення за власним бажанням з подачею декларації при звільненні?
Ну чому ж не можна. Варіанти є. Це не взаємовиключні положення - можна суміщати. 
Головне - добра воля керівництва.

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 14:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Добрий день! напишіть, будь-ласка, чи треба проходити спецперевірку, якщо працівник працював в ОМС діловодом і його переводять на спеціаліста 1 категорії. Буду вдячна за відповідь

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Аліна-Аліна писав: чи треба проходити спецперевірку, якщо працівник працював в ОМС діловодом і його переводять на спеціаліста 1 категорії.
не треба, бо це не дуже то й відповідально-корупційна посада.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”