додаткова угода

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення Наталекс »

Шановні колеги! Казначейство вимагає до довготривалих договорів (на постачання електроенергії, послуги зв"язку, там де не вказана сума) заключати додаткову угоду з вказуванням суми, яка є в річному кошторисі  на поточний рік. Хто що думає по цьому питанню? Може в когось є зразок такої додаткової угоди.

п.с. в шоці від таких вимог, що не день, так і нові вимоги (бюрократія у всій красі, щоби мали спрощувати, так навпаки обростаємось новими паперами)

ketrin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 02 квітня 2013, 11:01
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Семеновка

Повідомлення ketrin »

напиши мені ел.адресу - я завтра тобі перешлю таку додаткову угоду

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

Ketrin, видаліть свої реквізити та прикріпіть до свого повідомлення, щоб усі зацікавлені могли переглянути

Аватар користувача
ksen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 17 січня 2013, 13:08
Регіон: Киевская область
Звідки: Киев

Повідомлення ksen »

Цитата
Наталекс писав:Шановні колеги! Казначейство вимагає до довготривалих договорів (на постачання електроенергії, послуги зв"язку, там де не вказана сума) заключати додаткову угоду з вказуванням суми, яка є в річному кошторисі  на поточний рік. Хто що думає по цьому питанню? Може в когось є зразок такої додаткової угоди. п.с. в шоці від таких вимог, що не день, так і нові вимоги (бюрократія у всій красі, щоби мали спрощувати, так навпаки обростаємось новими паперами)
За этими додатковими угодами надо идти в организации-поставщики услуг, у них они уже есть....специально для бюджетних установ, называется лимитная довідка...у нас уже давно такое в казначействе  

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення Наталекс »

ksen, та ні, лімітна довідка - це не додаткова угода, може Ваша казна задовольняється лімітною довідкою, наша хоче дод.угоду

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А что вас удивляет? Такое было всегда и везде

Добавлено (26.01.2015, 13:23)
---------------------------------------------
1. Орієнтовна вартість надання телекомунікаційнихпослуг у 2014 році складає 6000,00 грн.
2. Інші умови договору про наданнятелекомунікаційних послуг №___ від ___ березня 2014 р. не порушені і
залишаються незмінними і Сторони підтверджують щодо них свої зобов’язання.
3. Ця Додаткова угода вступає в дію змоменту її підписання, є невід’ємною частиною до основного Договору і діє до
31.12.2014 р.

mmm
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 15 вересня 2011, 13:56
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення mmm »

Хто може сказати чим передбачені такі додаткові угоди,яким нормативним документом?Це порушення.Наказ №309 такого не передбачає.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2219
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Что вы имеете ввиду?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

mmm,

Серед неспеціалістів побутують різноманітні думки про те, що таке договір. Одні вважають ним будь-який документ з однойменною назвою. Другі доповнюють це "визначення" усним договором як деякою угодою, укладеною за принципом "ти - мені, я - тобі". Треті вважають, що договір - це синонім угоди. Останні ближче за всіх до істини, адже стаття 41 Цивільного кодексу (далі - ЦК) визначає договір саме як дво- або багатосторонню угоду.
За ст.154 ЦК договір може бути укладений у письмовій формі "як шляхом складання одного документа, підписаного сторонами, так і шляхом обміну листами, телеграмами, телефонограмами та ін., підписаними стороною, яка їх надсилає". На практиці часто виникає необхідність змінити, уточнити або доповнити договір. Для цього підписують додаткові угоди до нього. Але чи всі умови договору можна змінити додатковою угодою? Чи завжди вона необхідна і чи завжди вона доцільна? Сьогодні відповімо на ці питання.
Насамперед розберемося зі статусом додаткової угоди. Будучи окремим документом, вона є частиною основного договору. Ви виявите хороший тон, вказавши на це в самому договорі такою фразою:
"Зміни і доповнення до цього договору складаються у письмовому вигляді, підписуються сторонами і є невід'ємною частиною цього договору з моменту набрання ними чинності."
Звичайно, дія додугоди поширюється тільки на відносини сторін, визначені договором. Вона не може встановлювати права та обов'язки третіх осіб (якщо жодна зі сторін не представляє їх інтересів). За логікою, вона також не повинна виходити за межі предмету договору. Так, якщо договір описує угоду купівлі-продажу (глава 20 ЦК), додугодою до нього не можна вводити до цієї угоди елементи оренди (глава 25 ЦК) або доручення (глава 34 ЦК). Насправді ж через діючу в Україні презумпцію свободи договору подібну угоду можна вважати комплексною (тобто такою, що поєднує в собі елементи різноманітних угод), і оскільки сутність договору визначається не лише основним документом, але й додатковими угодами до нього, розширення предмету угоди буде правомірним. При цьому саме з тексту, а не з назви повинен бути однозначно зрозумілим предмет договору, навіть такий, що складається з елементів декількох угод.
Як відомо, закон передбачає дві форми угод - усну й письмову. Остання, відповідно до статті 42 ЦК, може бути простою і нотаріальною. Оскільки додугода - частина договору, вона повинна бути укладена у тій же формі, що й він сам, якщо, припустимо, договір був укладений у нотаріальній формі, то й додугоду до нього потрібно завірити нотаріально.
Іноді сторони з різних причин включають до договору не всі істотні умови, визначаючи їх потім додатково. Такий договір вважається укладеним тільки після підписання додугоди. Не слід плутати момент укладення договору з набранням ним чинності. Останній може наступити за домовленістю сторін, але не раніше укладення договору "коли між сторонами у потрібній в належних випадках формі досягнуто згоди по всіх істотних умовах" (стаття 153 ЦК).
Додаткові угоди можуть доповнювати, змінювати або скасовувати окремі положення основного договору, але аж ніяк не всі. Зокрема, не можна змінити додатковою угодою сторону угоди.
Укладаючи додугоду, необхідно чітко зазначити в ній найменування сторін і коректно (із зазначенням номера, дати і повної назви договору) посилатися на основний договір - інакше вона може бути визнана неукладеною або недійсною.
Особливу увагу при цьому приділіть перевірці правоздатності іншої сторони і повноважень її представника. Часто на це дивляться крізь пальці, але ж до моменту підписання додугоди ваш контрагент міг втратити правоздатність (наприклад, якщо він був реорганізований шляхом приєднання до іншого підприємства і, відповідно, втратив статус юридичної особи). У цьому випадку його права та обов'язки (у тому числі і за договором з вами) перейшли до правонаступника, і тільки він може бути стороною додугоди. Аналогічно і з представником, який підписує її: директор підприємства, який діє на підставі статуту, до цього моменту може бути звільнений або його повноваження обмежені внесенням до статуту змін (наприклад, передбачено, що укладання певних угод потребує згоди загальних зборів учасників ТОВ). Якщо ж представник, укладаючи основний договір, діяв на підставі довіреності, то до моменту підписання додугоди вона могла втратити чинність через закінчення строку дії, скасування особою, яка її видала, та інші причини, перелічені у статті 69 ЦК.
Додугоди особливо допомагають, коли на момент укладення договору неможливо точно визначити окремих його умов (наприклад, час початку робіт за договором підряду на капітальне будівництво фактично пов'язаний з датою дозволу на провадження робіт, якої сторони можуть не знати). Також вони доцільні у нестабільних ситуаціях, зокрема при очікуваних змінах кон'юнктури ринку. У цьому випадку сторони можуть передбачати їх, тому в самому договорі бажано передбачити врегулювання деяких відносин додатковими угодами і порядок укладення останніх.
Іноді за допомогою додугод мінімізують наслідки в податковому обліку. Наведемо приклад.
Підприємства "А" і "Б" готові укласти бартерний договір, за яким зустрічне відвантаження відбудеться через З місяці. Щоб уникнути одночасного виникнення валових доходів в обох сторін, підприємства укладають спочатку договір купівлі-продажу, за яким відбувається відвантаження. В той момент, коли все буде готово для зустрічного відвантаження, сторони змінюють форму оплати на натуральну. Тим самим валові доходи у другої сторони виникають лише після проведення балансуючої операції.
Досить часто додугодами змінюють предмет договору (вид угоди), наприклад, доручення - на комісію або навпаки. Практикують й оптимізацію способу розрахунків (вексель замість коштів) або строків розрахунків. Остання часто пов'язана зі звірянням взаємної заборгованості або фактичним збільшення строків позовної давності в результаті подовження строків розрахунків*.
Ось, власне, і все. Ще раз підкреслимо: всі нюанси, пов'язані з додугодами, бажано визначити при складанні договору, передбачивши різні варіанти розвитку подій. Це, як мінімум, зменшить кількість можливих спорів між сторонами про те, з якого моменту діють положення, введені додугодою, як оцінювати часткове виконання зобов'язань стороною до підписання додугоди тощо. Та й в цілому потрібно ставитися до змісту договорів серйозніше. Адже всі ми часто ремствуємо на недосконалі закони і постанови, велику кількість змін у них і чомусь забуваємо про низьку якість договорів, складених нами самими. Сподіваємося, що хтось із наших читачів, набивши руку в оформленні угод, задумається про застосування свого досвіду у складанні законів. ________________
* Ст. 73 ЦК не дозволяє встановлювати строків позовної давності безпосередньо за угодою сторін.
"Я очень плохой спамер и гажу на всех бухгалтерских форумах, пожалуйста сообщите администратору об этом сообщении" N 113 (781) от 4 декабря 2002 г.

Аватар користувача
Ин
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 30 жовтня 2011, 16:45
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Ин »

в нашей казне ,это было всегда к любому договору по КЕКВ 2270 а так же   телефоны должна быть сумма прописана  в "додатковой угоде" согласно Вашей сметы на год. И даже в тендере  когда проводите на "очікувану вартість" то приходит смета на квартал- одна дод. угода сума
потом на год - вторая дод. угода с сумой.
Подписываете с поставщиками услуг в двух экземплярах и в казну

Відповісти

Повернутись до “Різне”